Šeštadienį Mančesteryje vietos „Manchester City“ komanda nesugebėjo išlaikyti turėtos persvaros ir rungtynes su „Liverpool“ baigė lygiosiomis 1:1.

Rungtynių pradžioje savo sėkmę smūgiais į vartus pabandė šeimininkų atstovas Philas Fodenas ir „Liverpool“ puolėjas Darwinas Nunezas, bet su jų abiejų bandymais susitvarkė vartininkai.

27-ąją minutę „Manchester City“ įsiveržė į priekį. Nathanas Ake perėmė kamuolį varžovų aikštės pusėje, suklaidino porą gynėjų ir išvedė į pavojingą situaciją Erlingą Haalandą. Nors norvego atliktą smūgį lietė varžovų vartininkas, jo prisilietimo neužteko atremti puolėjo bandymo – kamuolys suspurdėjo vartų tinkle.

Pirmajam kėliniui artėjant prie pabaigos dar kartą savo smūgiais išsiskyrė D. Nunezas ir P. Fodenas, bet pirmajam pritrūko tikslumo, o P. Fodeno smūgį pirštų galais atrėmė Alissonas.

Sužaidus kiek daugiau nei valandą „Manchester City“ dukart buvo nusivylusi teisėjų sprendimais. Iš pradžių jiems po VAR peržiūros nebuvo skirtas 11 metrų baudinys, o vėliau kamuoliui atsidūrus vartuose užfiksuota pražanga prieš vartininką „City“ žaidėjui.

80-ąją minutę „Liverpool“ pavyko rungtynėse atstatyti lygybę. Į baudos aikštelę įsiveržęs Trentas Alekxanderis-Arnoldas surado plyšį atlikti smūgiui, o šis buvo neatremiamas oponentų vartininkui.

88-ąją minutę kamuolys dar kartą atsidūrė svečių vartuose, bet rungtynių teisėjas dar kartą užfiksavo pražangą.