Londono „Chelsea“ Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 2:1 įveikė „Sheffield Utd“ futbolininkus.

Masonas Mountas 43-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė „Chelsea“ ekipą į priekį 1:0.

Antonio Rudigeris 54-ąją minutę nukreipė kamuolį į savus vartus ir šių rungtynių rezultatas tapo lygus 1:1.

Jorginho 58-ąją minutę sėkmingai realizavo Timo Wernerio uždirbtą vienuolikos metrų baudinį ir vėl persvėrė rezultatą „Chelsea“ naudai 2:1.

Mateo Kovačičius 76-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.

Centriame turo mače „Man City“ išvykoje net 4:1 pranoko krizę išgyvenančius „Liverpool“.

37-ąją minutę į „Liverpool“ vartus buvo paskirtas 11 metrų baudinys, bet Ilkay`us Gundoganas smūgiavo virš vartų.

Tačiau 49-ąją minutę saugas reabilitavosi, kai iš arti išvedė svečius į priekį. 63-ąją minutę Mohamedas Salah išprovokavo pražangą baudos aikštelėje bei pats nuo 11 metrų išlygino rezultatą.

Vis dėlto svečiai įrodė savo pranašumą. Po dviejų šeimininkų vartininko Alissono grubių klaidų iš pradžiu pasižymėjo tas pats I. Gundoganas, o 73-ąją po Bernardo Silvos perdavimo Raheemas Sterlingas pelnė ir dar vieną įvartį.

Galutinį taško padėjo P. Fodenas, kuris 83-ąją minute pelnė įvartį įspūdingu smūgiu suklaidinęs gynėją.