Anglijos „Premier“ lygos rungtynės tarp Londono „Chelsea“ ir „Fulham“ komandų  baigėsi nulinėmis lygiosiomis 0:0.

Andreas Pereira 25-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau Kepa Arrizabalaga meistriškai atrėmė kamuolį.

Kai Havertas pirmojo kėlinio pabaigoje atliko smūgį, tačiau kamuolys sudrebino vartų konstrukciją ir pasižymėti nepavyko.

Raheemas Sterlingas 63-ąją minutę atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau sukurti pavojaus prie varžovų vartų nepavyko.

Davidas Datro Fofana 80-ąją minutę atliko smūgį, tačiau varžovas sėkmingai blokavo kamuolį ir rungtynių rezultatas išliko nepakitęs.

Joao Palhinha per pridėtą rungtynių laiką atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų ir pasižymėti nepavyko.