0

Šeštadienį Anglijos "Premier" lygoje žaidžiamos aštuonerios XVIII turo rungtynės.

Į trečią vietą, bent jau iki tol, kol savąsias XVII ir XVIII turų rungtynes sužais Londono "Chelsea", pakilo Londono "Arsenal" klubas. "Kanonieriai" dėka vienintelio Mikelio Artetos įvarčio antrame kėlinyje išvykoje įveikė "Wigan Athletic" vienuolikę. Įdomu, kad ispanas dar kartą pasižymėjo nuo 11 metrų žymos, o trys iš keturių šiame sezone saugo pelnytų įvarčių įmušti būtent 11 metrų baudiniais.

"Ant kulnų" čempionato lyderiui "Manchester United" ir toliau mina "Manchester City". Tiesa, Roberto Mancini pergalę prieš autsaiderį "Reading" iškovojo tiksint paskutinėms rungtynių sekundėms. Po Davido Silvos perdavimo pergalingą įvartį įmušė Garethas Barry.

Svarbią psichologine prasme pergalę iškovojo "Newcastle United" ekipa. Šiame sezone sunkiai savo žaidimą atrandančios "šarkos" namuose 1:0 įveikė Londono "Queens Park Rangers" ir iškovojo 21-ąjį tašką, leidusį priartėti prie turnyro lentelės vidurio.

Daugiau informacijos - netrukus.

Anglijos "Premier" lygos XVIII turo rezultatai:

"Wigan Athletic" 0 - 1 Londono "Arsenal"

• 60' [0 - 1] M. Arteta (iš 11m. baudinio)

"Manchester City" 1 - 0 "Reading"

• 90+3' [1 - 0] G. Barry

"Newcastle United" 1 - 0 Londono "Queens Park Rangers"

• 81' [1 - 0] S. Ameobi

"Southampton" 0 - 1 "Sunderland"

• 42' [0 - 1] S. Fletcheris

Londono "Tottenham Hotspur" 0 - 0 "Stoke City"

"West Bromwich Albion" 2 - 1 "Norwich City"