Tikru spektakliu baigėsi pasaulio ledo ritulio čempionatas. Finale susitiko Kanada ir Švedija, bet per tris kėlinius nugalėtojo išaiškinti nepavyko. Pagrindinis laikas baigėsi 1:1, o po pratęsimo ir baudinių serijos triumfavo švedai.

Pirmąjį susitikimo įvartį antrojo kėlinio pabaigoje pelnė švedas Victoras Hedmanas, kurio metimas neatrodė pavojingas, tačiau nei vienas komandos draugas ritulio nekliudė, o šis praskriejo tarp Kanados vartininko kojų.

Rezultatą trečiojo kėlinio pradžioje išlygino Ryanas O`Reilly`is, kuris vartų sargą nuginklavo metimu iš arti. Nors ritulys atsimušė į vartininko šalmą, vis tiek įskriejo į vartus.

Per pratęsimą sėkmingiau rungtyniavo ir daugiau progų turėjo Kanada, tačiau kūnu persvaros paversti nepavyko ir viskas sprendėsi baudinių loterijoje.

Ten nei vieno tikslaus smūgio nepavyko atlikti Kanados ledo ritulininkams, o dukart įmušę švedai iškovojo pasaulio pirmenybių auksą. Rungtynes Vokietijoje stebėjo daugiau nei 17 tūkstančių ledo ritulio aistruolių.

Pusfinaliai abiem ekipoms susiklostė skirtingai: Kanada 2:0 pralaiminėjo Rusijai, bet atsitiesė ir šventė pergalę 4:2, o Švedija ramiai 4:1 susitvarkė su Suomija.

Rungtynes dėl trečios vietos 5:3 laimėjo Rusija ir pasidabino bronza.