Šarūno Jasikevičiaus vadovaujama „Barcelona“ (3/0) vargais negalais išstenėjo dar vieną pergalę Eurolygoje. Katalonai namuose 79:78 (10:17, 17:15, 28:15, 12:20, 12:11) po pratęsimo palaužė Pirėjo „Olympiacos“ (2/1).

Rokas Jokubaitis žaidė 10 minučių, pelnė 2 taškus (1/1 dvit., 0/2 trit.) ir prasižengė dukart. Lietuvis rungtynes baigė su -2 naudingumo balais.

„Olympiacos“ sugebėjo pažaboti katalonų puolimą ir iki pertraukos leido varžovams surinkti tik 27 taškus. Vėliau „Barca“ kiek atkuto – absoliučiai viską daryti pradėjo Nickas Calathesas.

Įžaidėjas griebė kamuolius gynyboje, atlikinėjo rezultatyvius perdavimus ir kartkartėmis pats sugebėjo užbaigti atakas. Tai leido katalonams jaustis saugiau prieš lemiamą kėlinį (58:49).

Tačiau Kostas Sloukas ir Sasha Vezenkovas turėjo kitokių planų. „Olympiacos“ ne tik grįžo į rungtynes, bet po S. Vezenkovo dvitaškio ir pirmavo likus kiek daugiau nei minutei (67:65). „Barcą“ išgelbėjo Kyle'o Kurico baudų metimai likus 33 sek. Daugiau ekipos nepasižymėjo ir kėlėsi į pratęsimą.

Pratęsime OLY vėl bandė atitrūkti (67:69), bet Nickas Calathesas ir Nikola Mirotičius sugebėjo perimti rungtynes į savo rankas (75:70).

„Olympiacos“ rado naują lyderį – Shaquille'ą McKissicą. Graikai priartėjo iki minimumo, o likus 23 sek. baudas pataikęs Tyleris Dorsey išvedė svečius į priekį (77:78). Paskutinę ataką „Barca“ patikėjo Cory Higginsui. Amerikietis metė netaikliai, bet kamuolį nuėmęs Pierre'as Oriola išprovokavo pražangą likus 7 sek.

Komandos kapitonas pataikė abi baudas. K. Sloukas turėjo šansą išplėšti pergalę svečiams, bet metimas buvo netaiklus.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 22 (24 naud. bal.), Cory Higginsas 11, Brandonas Daviesas 10, K. Kuricas ir N. Calathesas po 9 (13 atk. kam., 7 rez. perd., 22 naud. bal.) taškus.

„Olympiacos“: K. Sloukas 14, Tyleris Dorsey ir S. Vezenkovas po 12, Moustapha Fallas 11, S. McKissicas 10 taškų.