Penkių pralaimėjimų iš eilės seriją nutraukė Latvijos futbolo rinktinė, kuri Europos čempionato atrankos D grupėje  namuose 2:0 (1:0) įveikė Armėnijos futbolininkus.

Latviai į priekį įsiveržė 39-tąją minutę, kai pasižymėjo Janis Ikauniekas.

Šeimininkai antrojo kėlinio pradžioje liko žaisti dešimtyje, nes gynėjas Marcis Ossas už dvi geltonas korteles buvo išvytas iš aikštės.

Nepaisant to, tai nesutrukdė latviams netrukus padvigubinti persvarą. 68-tąją minutę Danielis Balodis pirmasis suskubo prie atšokusio kamuolio ir rezultatas tapo 2:0 latvių naudai.

Latviams tai buvo pirmoji pergalė ir kartu pirmieji taškai B grupėje. Su trimis taškais jie grupėje vis dar paskutiniai penkti, o armėnai, kurių sąskaitoje 7 taškai, užima trečiąją vietą.