Prajuokins visus: Ronaldo su šeima šmaikščiai atkūrė „Vienas namuose” scenas

„Vienas namuose” neabejotinai yra vienas geriausių visų laikų kalėdinių filmų. Nuo 1990-ųjų šį legendinį filmą parodijavo ne tik kiti aktoriai ir dainininkai, pats Macaulay Culckinas, bet ir visiškai priešingų sričių profesionalai. Štai kelias nuotaikingas filmo scenas neseniai atkūrė ir vienas geriausių pasaulio futbolininkų, portugalas Cristiano Ronaldo.

21

Šmaikštus vaizdo įrašas prasideda lygiai taip pat, kaip ir pats filmas – Ronaldo šeima intensyviai ruošiasi kelionei, tačiau ryte Cristiano atsikelia vienas namuose.

(21 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Georgina Rodriquez pasidalino nuotrauka su keturiais Ronaldo vaikais

Mama lėktuve sušunka jo vardą ir supranta, kad šventes, ko gero, teks švęsti atskirai.

Tiesa, futbolininkas jau yra įkopęs į 4-ą dešimtį, tad legendinės filmo scenos atrodo itin šmaikščiai. C. Ronaldo netgi atkūrė sceną, kurioje „Kevinas” pirmąkart atranda skutimosi „meną”.

Taip pat futbolininkas, likęs vienas namuose, pasinaudoja proga gauti „nemokamą” picą ir apgauti kurjerį. Tiesa, trumpas vaizdo siužetas baigiasi laimingai – Cristiano vėl susitinka su savo mama ir šiltai apsikabina.

Nors Ronaldo šeima šį vaizdo įrašą nufilmavo dar 2016-aisiais, teigiamų komentarų po juo netrūksta iki dabar.

„Žinote, nesu tikras, kuri versija geresnė. Su malonumu pamatyčiau ir pilną šio siužeto versiją”, – rašė vienas internautas.

„Kiekvienais metais pažiūrime ir originalą ir šią versiją”, – vaido įrašų dalinimosi platformoje antrino kitas komentatorius.

 

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų