Poirier apie McGregoro įžeidinėjimus prieš pirmą kovą: „Norėjau jį sumušti svėrimuose“

 Jau šį sekmadienį Abu Dabyje esančioje „kovų saloje“ įvyks pirmasis 2021 m. „pay-per-view“ UFC turnyras „UFC 257“, kurio pagrindinėje kovoje išvysime po metų pertraukos sugrįžtantį buvusį dviejų skirtingų svorio kategorijų čempioną airį Conorą McGregorą (22-4) ir buvusį lengvo svorio kategorijos laikinąjį čempioną amerikietį Dustiną Poirier (26-6).

Šią kvapą gniaužiančią lengvojo svorio kategorijos (iki 70,3 kg) kovą sausio 24-ąją tiesiogiai iš „Kovų salos“ (Jungtiniai Arabų Emyratai) rodys „TV Sport“ kanalas ir naujos kartos televizija „Go3“. Šios dvikovos pradžia apie 7.00 val. ryto. Iš pradžių bus parodytos keturios įžanginės kovos.

Šie kovotojai jau buvo susitikę UFC narve 2014 m. rugsėjį. Tada C.McGregoras pateisino favorito statusą ir vos per 1 min. 46 sek. nokautavo D.Poirier. Tiesa, ta kova vyko puslengvio svorio kategorijoje (iki 65,8 kg), o dabar bus kovojama lengvame svoryje (iki 70,3 kg). Nuo to laiko daug kas pasikeitė.

Abu sportininkai patobulėjo tiek kaip kovotojai, tiek kaip asmenybės, sukūrė šeimas ir išsiugdė pagarbą vienas kitam. Tuo tarpu prieš pirmąją tarpusavio kovą C.McGregoras pylė daug „purvo“ ant D.Poirier. Amerikietis pripažįsta, kad tada airio žodžiai sujaukė jo mintis ir dar svėrimuose jis norėjo sumušti C.McGregorą.

„Norėjau, kad jis atsiimtų už savo žodžius. Pamenu, kad jį norėjau sumušti dar svėrimuose, kas dabar turbūt skamba beprotiškai. Tiesiog tuo metu buvau labai keistos psichologinės būsenos. Jaučiausi taip, tarsi visas pasaulis norėtų Conoro pergalės prieš mane. UFC norėjo jo pergalės, žiniasklaida norėjo naujos žvaigždės. Atrodė, jog daroma viskas, kad tik pralaimėčiau. Galvojau, kad fanai į areną atėjo tik tam, kad pamatytų mano pralaimėjimą“, - ESPN sakė D.Poirier.

Amerikiečio nerimas nebuvo be pagrindo. Kova baigėsi dar pirmajame raunde, o D.Poirier pirmą kartą gyvenime atsidūrė nokaute.

REKLAMA

„Tai buvo siaubinga. Visa minios energija mane gąsdino. Buvo sunku ten išbūti ir matyti, ką jis turi iškęsti“, - prisiminė tą turnyrą tarp žiūrovų stebėjusi D.Poirier žmona Jolie.

Po to pralaimėjimo D.Poirier nenorėjo tapti tiesiog eiline pamiršta C.McGregoro auka. Amerikietis nenuleido rankų ir netrukus pradėjo geriausią atkarpą karjeroje, kai per 11 UFC kovų pralaimėjo tik kartą ir po pergalės prieš Maxą Holloway tapo laikinuoju pasaulio čempionu.

„Jis man pasakė, kad dabar niekas nebegalės jo vadinti nevykėliu. Ta frazė iki šiol mane jaudina taip pat, kaip ir pirmą kartą, kai ją išgirdau. Nemaniau, kad jis taip jaučiasi. Jis mane apkabino po pergalės ir pasakė, kad nebėra niekas, o šią naktį tapo kažkuo“, - sakė D.Poirier mama Jere Chaisson.

Šiuo metu D.Poirier veikiausiai yra per vieną pergalę nuo galimybės dar kartą kovoti dėl pasaulio čempiono diržo. Jei jis nugalės C.McGregorą, amerikiečio ignoruoti niekas negalės.

Dustin Poirier ir Conor McGregor kovą žiūrėkite sausio 24 d. apie 7 val. ryto per „Go3“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų