Po vizito Italijoje Joną Kazlauską neramina Manto Kalniečio problemos

Iš vizito Italijoje grįžęs mūsų šalies vyriausiasis rinktinės treneris Jonas Kazlauskas atvežė nerimą keliančių naujienų. Kai teigė strategas, pagrindinis Lietuvos rinktinės įžaidėjas Mantas Kalnietis, atstovaujantis Milano „Emporio Armani“ klubui, skundžiasi kelio skausmais.

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Mantas Kalnietis - „Emporio Armani“ komandoje

 

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės vyr. treneris Jonas Kazlauskas pirmadienį grįžo iš Italijos. Ten drauge su rinktinės gydytoju Vyteniu Trumpicku ir LKF generaliniu sekretoriumi jis domėjosi trimis galimais kandidatais į rinktinę: Mantu Kalniečiu, Rimantu Kaukėnu ir Darjušu Lavrinovičiumi.

 

„Apie rinktinę visi galvoja labai gerai, visi nori joje būti. Mano, kaip rinktinės trenerio, pareiga pasižiūrėti visus įmanomus kandidatus. Ar jie patys nori žaisti rinktinėje? Jų ir paklauskite. Noriu, kad kiekvienas kalbėtų už save“, – sake J.Kazlauskas.

Pasak jo, R.Kaukėnas šiuo metu neatrodo vyresnis.

„Kaip ir anksčiau jis tarsi prisuktas motoriukas”, – apibūdino J.Kazlauskas 39 metų gynėją, pastarąjį kartą rinktinėje žaidusį Londone 2012 m.

REKLAMA

J.Kazlauskas stebėjo R.Kaukėno ir D.Lavrinovičiaus klubo „Grissin Bon” rungtynes, kurias pastarasis puolėjas žaidė pirmąsyk po traumos.

„Matėsi, kad Darjušas kiek saugojo save”, – sake J.Kazlauskas.

Lietuvos rinktinės strategui šiek tiek nerimo kelia M.Kalniečio kelio skausmai. Tačiau, pasak J.Kazlausko, kiek tai rimta gali pasakyti tik gydytojai po kruopščios apžiūros.

 

Rinktinės pasirengimo Rio de Žaneiro olimpiadai tvarkaraštį rasite: Lietuvos krepšinio rinktinė atsisakė kontrolinės dvikovos su JAV žvaigždėmis


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų