Po sunkios pergalės „Lietuvos ryto“ strategas Marcelo Nicola vienus gyrė, iš kitų laukia daugiau

Vilniaus „Lietuvos rytas“ pergalingai pradėjo „Tete-a-Tete Casino-LKL“ sezoną, tačiau pirmosiose rungtynėse teko padirbėti su Alytaus „Dzūkija“ 81:69. Dar ketvirtojo kėlinio viduryje komandas skyrė vos trys taškai, todėl „Lietuvos ryto“ treneris Marcelo Nicola nebuvo labai patenkintas šeimininkų žaidimu.

61

(61 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: „Lietuvos rytas“ – „Dzūkija“

„Svarbiausia, kad laimėjome. Pamatėme, kad mums reikia daug dirbti. Belieka toliau dirbti ir tobulėti“, – žurnalistams po rungtynių pasakojo M.Nicola.

– Ar tikėjotės lengvesnių rungtynių?

– Ne. Aš ir tikėjausi tokio mačo. „Dzūkija“ yra gera komanda. Negalvojau, kad bus lengviau.

– Kodėl rungtynės buvo tokios banguotos?

– Nebuvome pakankamai koncentruoti. Darėme per daug klaidų ir prastai gynėmės. Visada būdavo vienas žaidėjas, kuris vėluodavo ar nepadėdavo. Reikia tai tvarkyti.

– Kurie „Lietuvos ryto“ žaidėjai jums paliko didžiausią įspūdį?

– Kartais nuvildavo visi. Strigome blogai išsidėstydami puolime, nesilaikėme taisyklių. Bet gerai nuteikė Adas Juškevičius: jis rinko taškus, žaidė protingai. Gynyboje jis strigo, bet puolime jis mums labai padėjo. Ir, aišku, Kšyštofas Lavrinovičius. Tie jo taškais ir patirtis mums labai pravertė, kai buvome patekę į bėdą.

REKLAMA

– „Lietuvos ryte“ yra šeši naujokai. Kurie kol kas įsivažiuoja geriausiai?

– Visiems dar reikia dirbti. Pamatėme, kad niekas dar nepasiekęs geros formos. Mums reikia dirbti ir po vieną, ir komandiškai. Tačiau neprarandame pozityvumo.

– Marius Runkauskas ir Deividas Gailius kol kas neblizga.

– Visi gali žaisti žymiai geriau. Ne tik Runkauskas ar Gailius. Dėl Gailiaus viskas aišku. Jis dar nėra geros formos. Viskas dėl Europos čempionato. Jis vyko ilgai, Deividas daug nežaidė, normaliai nesitreniravo.

O Marius dar turi rasti savo vietą aikštėje. Jam reikia pasinaudoti progomis. Reikia tiesiog dirbti ir augti. Viskas gerai.

Gražiausias rungtynių momentas:

Rungtynių apžvalga:

Marcelo Nicola komentaras:

Andrejaus Urlepo komentaras:


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų