Po pralaimėto finalo nusivylęs Ronaldo nusiėmė medalį

Turino „Juventus“ klubas Italijos Supertaurės turnyro finale patyrė skaudų pralaimėjimą, kuriame net 1:3 turėjo pripažinti „Lazio“ futbolininkų pranašumą. Po šio pralaimėjimo emocijų ir nepasitenkinimo nesutramdė ryškiausia „Serie A“ lygos čempionų žvaigždė Cristiano Ronaldo.

Portugalijos futbolininkui apdovanojimų ceremonijos metu buvo užkabintas medalis. Visgi sunkiai su nesėkme susitaikęs 34-erių metų puolėjas nedelsdamas iš karto jį nusiėmė.

„Lazio“ į priekį išsiveržė 16-ą minutę, kai Luisas Alberto pasinaudojo jam skirtu perdavimu ir galingu smūgiu nuginklavo vartininką. „Juventus“ prieš pat pirmo kėlinio pabaigą išlygino rezultatą, tai 45-ą minutę padarė Paulo Dybala.

Antrajame kėlinyje „Lazio“ toliau žaidė rezultatyviai. 73-ią minutę jiems persvarą sugrąžino Senadas Luličius, po dešimties minučių jie mušė ir dar vieną įvartį, bet jis nebuvo įskaitytas dėl nuošalės.

Rungtynių pabaiga buvo karšta. 93-ią minutę antrą geltoną kortelę gavęs Rodrigo Bentancuras pašalintas iš aikštės, o jau kitą minutę pergalę ir titulą užtikrino Danilo Cataldi – 3:1.