Domantas Sabonis surinko dvigubą dublį, bet tai nepadėjo Indianos „Pacers“ pasiekti pergalės ikisezoninėse rungtynėse.

„Pacers“ išvykoje 104:109 (22:27, 24:25, 32:24, 16:18, 10;15) pralaimėjo Memfio „Grizzlies“ ekipai.

Lietuvis rungtynes pradėjo starto penkete ir per 21 minutę pelnė 17 taškų (7/17 dvit., 0/1 trit., 3/5 baud.), atkovojo net 14 kamuolių, atliko keturis rezultatyvius perdavimus ir tris kartus suklydo.

Visą ketvirtą kėlinį D. Sabonis praleido ant atsarginių žaidėjų suolo, o dvigubą dviženklį buvo spėjęs surinkti dar per pirmą mačo pusę.

Jis buvo antras pagal rezultatyvumą ekipoje. 20 taškų „Pacers“ pelnė Aaronas Holiday, 12 Tyreke’as Evansas. Tiesa, Indianos klubas žaidė be visų starto penketo žaidėjų: Victoro Oladipo, Myleso Turnerio, Bogdano Bogdanovičiaus, Thaddeuso Youngo ir Darreno Collisono.

„Grizzlies“ komandai Jarenas Jacksonas pelnė 18, Wayne’as Seldenas 16 taškų.