„Pistons“ atstumtas Donatas Motiejūnas: tai mano darbo dalis – dėl to neisiu iš proto

Detroito „Pistons“ marškinėlių po įvykusių žaidėjų mainų Donatui Motiejūnui taip ir neteko apsivilkti. Pirmadienį atlikus medicininę patikrą lietuvis dėl nugaros problemų buvo išsiųstas atgal į Hjustoną, o NBA mainai, į kuriuos buvo įtrauktos trys komandos – paskelbti negaliojantys.

20

(20 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Donatas Motiejūnas ir jo karjera NBA

„Tai darbo dalis, - komentavo situaciją D. Motiejūnas. – Dėl to tikrai neisiu iš proto. Esu laimingas, kad grįžtu namo. Hjustonas buvo ketverius metus mano namai. Tai mano namai ir dabar. Nėra lengva, bet yra kaip yra. Dar kartą kalbėsiuosi su gydytojais ir matysime.“

„Esame akivaizdžiai nusivylę dėl Donato ir „Rockets“ situacijos, - kalbėjo Hjustono klubo generalis vadybininkas Darylas Morey. Kartu su Motiejūnu į Hjustoną sugrįš ir Marcusas Thortonas. Toks pat likimas laukia ir Joelio Anthony, kuris po buvo išsiųstas į Filadelfijos „76ers“. Jis privalo sugrįžti į „Pistons“ ekipą.

Kol kas lieka neaišku, kada D-Mo galės prisidėti prie komandos, jo laukia papildomas medicininis testas. „Pistons“ atstovas teigia, kad papildomos informacijos klubas apie lietuvio medicininę patikrą neteiks. Tvirtinama, kad Detroito klubas buvo supažindintas nuodugniai apie D. Motiejūno sveikatos būklę prieš mainus.

REKLAMA

Vos įvykus mainams „Pistons“ treneris Stanas Van Gundy trynė iš džiaugsmo rankas kalbėdamas, kad turės žaidėją, kurį atidžiai sekė mažiausiai metus. „Tai visiškas nusivylimas, nes matėme galimybes, - teigė strategas pirmadienį. – Galbūt čia buvo per daug rizikos.“

D. Motiejūnui kovo 25 dieną buvo atlikta nugaros operacija, po kurios jis atliko ilgą reabilitaciją. Jis žaidė 14 rungtynių gruodį, vėliau buvo išsiųstas į NBA Vystimo lygą, kur sužaidė keturias rungtynes. Tuomet vėl grįžo į „Rockets“ ekipą ir tikino, kad yra 100 proc. sveikas ir pasirengęs žaisti.

Praėjusiame sezone D. Motiejūnas „Rockets“ gretose sužaidė 62 rungtynes, o po balandžio mėnesį atliktos nugaros operacijos - vos 14 mačų gruodžio mėnesį. Atsinaujinus nugaros skausmams, Lietuvos krepšininkas Hjustono komandos gretose šiemet nerungtyniavo.

„Medicininė krepšininkų patikra – standartinė mainų procedūra. Ne visi žaidėjai patikrą pilnai praėjo, todėl mainai atšaukiami. Vadovaudamiesi privatumo sumetimais, daugiau nieko nekomentuosime“, – situaciją trumpai reziumavo „Pistons“ klubo generalinis vadybininkas Jeffas Boweris.

Po 2015–2016 metų sezono Hjustono „Rockets“ klubo gretose D. Motiejūnas taps apribotuoju laisvuoju agentu.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų