Pirmasis Lietuvos finišas Graikijos ralyje: Arūnas Gelažninkas iškovojo 2-ąją vietą

Septintoji paskutinioji Graikijos ralio diena prasidėjo pagrindiniame Veria mieste. Dalyviai dar vakar buvo įspėti, kad atsipalaiduoti neturėtų, jų lauks gana ilgas 125 km greičio ruožas, klaidi navigacija ir sunkiai įveikiamos enduro vietos.

„Paskutinė diena, bet tikrai nebuvo lengviausia, davė visko, pradžioje labai išsigandau situacijos su automobiliu, vos nesusidūriau, ne asfalte, bet visiškoje bekelėje ir greitis buvo didelis, liko vos keli centimetrai iki susidūrimo posūkyje, todėl reikėjo šiek tiek nusiraminti. Vėliau paklydau, kaip pažiūrėjau trip master’yje (prietaisas stebėti kilometrus) prasukau papildomai penkis kilometrus, tikrai praradau daugiau nei penkias minutes“, – pasakoja lenktynininkas. 

Lietuvių lenktynininkas džiaugiasi pasiekimais ir puikiu fiziniu krūvių pirmą kartą startavus Graikijos ralyje. „Tradiciškai avys ir visa kita, stirna dar šį kartą sutikta buvo, prieš pat kelią prabėgo, bet viskas gerai, nekritau, daugiau klaidų navigacinių nedariau, esu finiše ir labai džiaugiuosi iškovota II vieta, Graikijos ralyje, tikrai džiaugiuosi daugiau nėra ką ir pasakyti! Siunčiu linkėjimus Lietuvai’’ - šypsosi profesionalus lenktynininkas Arūnas Gelažninkas

Organizatoriai finišavusių lenktynininkų laukė pačiame miesto širdyje, pagrindinėje aikštėje, kur buvo pasveikinti pagrindiniai ir atskirų klasių nugalėtojai bei švenčiamas jau 11 kartą įvykusio ralio finišas. Pagrindinis vakaro podiumas numatomas bivuake.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų