Vilniaus „Lietuvos rytas“ Eurolygoje patyrė pirmą pralaimėjimą. Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ klubas namuose rezultatu 68:53 (19:10, 20: 27, 16:14, 13:12) sutriuškino vilniečius.

Rungtynių eiga:

„Lokomotiv-Kuban“ krepšininkai nuo pat pirmųjų mačo minučių nesigailėjo „Lietuvos ryto“ ir išsiveržė į priekį 9:2. Rusijos klubas visą kėlinį pirmavo, o vilniečiai sugebėjo tik nežymiai sumažinti atsilikimą. Kėlinio pabaigoje„Lokomotiv-Kuban“ krepšininkai buvo įgiję net 10 taškų persvarą, o ketvirtis baigėsi rezultatu 19:10.

Antrame ketvirtyje lietuviai buvo priartėję prie „Lokomotiv-Kuban“ krepšininkų (15:21). Tačiau Rusijos klubas lengvai nepasidavė, atsitiesė ir atstatė dviženklę persvarą. Kėlinys baigėsi užtikrintu „Lokomotiv-Kuban“ pranašumu (39:27).

Trečiajame kėlinyje niekas nepasikeitė, šeimininkai vis dar laikė iniciatyvą savo rankose. „Lietuvos rytui“ pavyko spurtuoti ir sumažinti skirtumą iki vienaženklio (34:42), tačiau tai truko neilgai. Ketvirtis baigėsi rezultatu 41:55.

Paskutiniame kėlinyje situaciją ir toliau kontroliavo Krasnodaro krepšininkai. Skirtumas ženkliai nepasikeitė viso kėlinio metu, taigi „Lietuvos rytas“ patyrė pirmą pralaimėjimą Eurolygoje rezultatu 53:68.

„Lietuvos rytas“: Martynas Gecevičius ir Andreas Glyniadakis po 11.

„Lokomotiv-Kuban“: Derrickas Brownas 22, Richardas Hendrixas (11 atk. kam.)