Mikelis Arteta iš trečiojo bandymo pagaliau pasiekė pirmąją pergalę Londono „Arsenal“ gretose. Jo Vadovaujama komanda Anglijos „Premier“ lygoje rezultatu 2:0 įveikė „Manchester United“ ekipą.

Namuose žaidę „Arsenal“ futbolininkai labai greitai įgijo persvarą. Jau 8-ą susitikimo minutę Nicolasas Pepe sulaukė gero perdavimo ir neklysdamas smūgiavo į vartų tinklą.

Besibaigiant pirmam kėliniui komandas skyrė jau du įvarčiai. 42-ą minutę gynėjas Sokratis pirmasis suskubo prie dėkingai atšokusio kamuolio ir nuginklavo vartininką.

59-ą minutę „Manchester United“ saugas Andreasas Pereira turėjo auksinę galimybę sušvelninti atsilikimą, tačiau likęs laisvas smūgiavo netaikliai ir galiausiai Londono klubas šiame susitikime šventė pergalę.

Abi komandos per šias rungtynes atliko po dešimt smūgių ir po keturis kartus pataikė į vartų stačiakampį.