Tunise vykstančio ITF serijos vyrų teniso turnyro dvejetų varžybų starte antradienį vardinius kvietimus gavę Pijus Vaitiekūnas su lenku Piotru Kusiewicziumi per 57 minutes 1:6, 4:6 nusileido vokiečiui Florianui Broskai ir austrui Gregorui Ramskogleriui.

Pirmajame sete lietuvis su porininku pralaimėjo 3 savo padavimų serijas ir nesusikūrė nė vieno „break pointo“. Antrojo seto pradžioje varžovai vėl atitrūko (0:3), bet šį kartą P.Vaitiekūnas ir P.Kusieiwczius atkūrė intrigą (4:5). Deja, dešimtajame geime jie nepasinaudojo galimybe išlyginti rezultatą ir pralaimėjo paskutinę savo padavimų seriją.

P.Vaitikeūnas su P.Kusiewicziumi po pirmųjų savo padavimų laimėjo tik 48 proc. įžaistų kamuoliukų (varžovai – 74 proc.).

Lietuviui ir lenkui už dalyvavimą dvejetų varžybose atiteko 108 JAV doleriai.

Vienetuose 21-erių P.Vaitiekūnas (ATP-1854) buvo netoli patekimo į pagrindinį etapą. Kvalifikacijoje lietuvis 5:7, 6:2, [14:12] išplėšė pergalę prieš italą Alessandro Beconi, 6:1, 6:2 sutriuškino ispaną Dani Lopezą, tačiau lemiamoje dvikovoje 4:6, 1:6 pralaimėjo alžyriečiui Nazimui Makhloufui (ATP-1354). Lietuvis pastarajame mače turėjo 6 „break pointus“, tačiau realizavo vos 1 iš jų (varžovas – 5 iš 9).

P.Vaitiekūnui atiteko 1 ITF vyrų vienetų reitingo taškas.

ITF serijos vyrų teniso turnyro Tunise prizų fondą sudaro 15 tūkst. JAV dolerių.