Šeštadienį Utenoje vykusiose rungtynėse, svečiai iš Vilniaus iškovojo 23-čiąją pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate. Vilniaus „Ryto“ (23/6) krepšininkai rezultatu 88:82 (23:21, 22:12, 27:23, 16:26) įveikė Utenos „Juventus“ (20/12).

Giedriaus Žibėno auklėtiniai tarpusavio serijoje visus 4 reguliaraus sezono susitikimus.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo svečiai iš sostinės,spurtuodami atkarpa 11:3. Vis tik uteniškiai po šalto dušo rungtynių pradžioje atsigavo ir savo atsilikimą kėlinio pabaigoje sumažino iki 2 taškų (23:21).

Antrasis rungtynių ketvirtis ir vėl prasidėjo „Ryto“ spurtu 10:2, kuris leido sostinės ekipai pirmą kartą rungtynėse susikrauti dviženklį taškų pranašumą (33:23). Į tai dar vienu spurtu Žydrūno Urbono auklėtiniams atsakyti nepavyko ir prieš didžiąją pertrauką komandas skyrė 12 taškų – 45:33.

Pirmoje rungtynių pusėje aikštės šeimininkams fatališkai nekrito tolimi metimai – vos 3 taiklūs šūviai iš 14 (21%), tuo tarpu „Rytas“ tritaškius metė kur kas solidžiau – 7 realizuoti metimai iš 11 (63%).

Antroji rungtynių pusė prasidėjo „Juventus“ bandymais sumažinti atsilikimą. Po taiklaus Martyno Gecevičiaus tritaškio komandas skyrė tik 6 taškai (59:53), tačiau sostinės ekipa ir vėl spurtavo bei susikrovė didžiausią 16 taškų persvarą šios dienos rungtynėse (72:56).

Paskutiniajame rungtynių ketvirtyje aikštės šeimininkai dar bandė kabintis varžovams į atlapus ir savo atsilikimą sumažino iki 5 taškų (83:78), tačiau svečiai iš sostinės arčiau varžovų nebeprisileido ir šventė pergalę rezultatu 88:82.

„Rytas“: Arnas Butkevičius 16, Ivanas Buva 15, Gytis Radzevičius 14 (9 atk. kam.),  Mindaugas Girdžiūnas 13, Andrew Goudelockas 11.

„Juventus“: Mindaugas Kupšas 20, Ignas Vaitkus 17 (6 atk. kam.), Žygimantas Skučas 11.