Pergalę į savo sąskaitą Eurolygoje įsirašė Milano „AX Armani“ (12/6) krepšininkai. Pastarieji namuose 84:76 (22:24, 16:16, 22:19, 24:17) įrodė savo pranašumą prieš Berlyno ALBA (6/12) komandą.

Italams tai buvo antroji pergalė iš eilės ir ketvirtoji per paskutinius penkis mačus turnyre, o vokiečiams tai jau ketvirtasis pralaimėjimas per pastarąsias penkias rungtynes.

Per pirmuosius tris kėlinius vyko nuožmi kova. Didžiausias fiksuotas skirtumas tarp ekipų buvo vos 6 taškai.

Aikštės šeimininkai savo sąlygas diktuoti ėmė ketvirtajame kėlinyje. Pastarieji turėtą dviejų taškų persvarą netrukus pavertė šešiais taškais (67:61), o po atkarpos 5-0 skirtumas pirmą kartą susitikime išaugo iki dviženklio (76:65).

Per likusias keturias minutes svečiams iš Berlyno kalnų nuversti nepavyko ir intriga į rungtynes jau nesugrįžo. Įtikinama pergale, pasiekta ketvirtajame kėlinyje, džiaugėsi italai – 84:76.

„AX Armani“: Luigi Datome 15 (3/3 dvit., 3/8 trit.), Kyle‘as Hinesas 12, Nicolo Melli (9 atk. kam.) ir Giampaolo Ricci po 10, Sergio Rodriguezas 9 (9 rez. perd.), Kalebas Tarczewski 8, Jerianas Grantas 7.

ALBA: Maodo Lo 13 (2/3 dvit., 2/3 trit., 3/4 baud.), Yovelas Zoosmanas 10, Luke‘as Sikma (6 rez. perd.) ir Tamiras Blattas po 9, Oscaras Da Silva 8.