Puikiai Eurolygoje šį sezoną pasirodžiusi „Monaco“ ekipa su lietuviu Donatu Motiejūnu priešakyje vos neprisivirė košės Prancūzijos pirmenybių ketvirtfinalyje. Serijoje iki 2 pergalių Sašos Obradovičiaus auklėtiniai atsilikinėjo visas rungtynes, o savo pranašumą prieš Strasbūro SIG klubą vargais negalais įrodė tik per pratęsimą 97:95 (20:22, 24:22, 14:20, 20:14, 19:17).

Pirmąsias serijos rungtynes namie „Monaco“ pralaimėjo 100:87, o gero žaidimo tiek gynyboje, tiek puolime nedemonstravo ir šiame susitikime. Visgi fantastiškai antroje rungtynių pusėje žaidęs ekipos lyderis Mike'as Jamesas padėjo savo ekipai išplėšti pratęsimą, kai padėjo rezultatyvų perdavimą ant lėkštutės Willui Thomasui 78:78.

Pratęsimą užtikrintai pradėjo „Monaco“ ekipa, o M. Jamesas pelnė du tritaškius iš eilės. Nors pratęsime svečiai vienu metu jau turėjo 10 taškų pranašumą, tačiau sugebėjo jį iššvaistyti.

Paskutinėmis pratęsimo sekundėmis Monako komandos gelbėtoju vėl tapo M. Jamesas, kurio dvitaškis paskutinę sekundę išplėšė pergalę – 97:95, o varžovams paliko vos 0,4 sek.

25 minutes ant parketo praleidęs D. Motiejūnas pelnė 10 taškų (4/5 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 5 atšokusius, perėmė 1 kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, padarė 4 klaidas, 4 sykius prasižengė ir surinko 15 naudingumo balų.

M. Jamesas buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose. Jis pelnė 30 taškų (6 rez. perd., 5 kld.), 20 įmetė Willas Thomasas, 17 – Alpha Diallo. Varžovų komandoje išsiskyrė Johnas Robersonas su 25 taškais (13/14 baud., 5 rez. perd.), 17 pridėjo Amine‘as Noua (5/8 trit.), 12 – Mattas Mitchellas.