„Penktas kėlinys“: rinktinės pasirodymas, Maskoliūnas ir Minioto karjeros šuolis

„Penktojo kėlinio“ laidoje šią savaitę Krepsinis.net vyr. redaktorius Edgaras Pulkovskis, portalo žurnalistas Tautvydas Kubilius ir TV3 sporto žinių veidas Vilius Stalgaitis aptarė Lietuvos rinktinės pasirodymą Europos čempionato atrankos antrajame „lange“, pasidžiaugė dėl Regimanto Minioto persikėlimo į Bilbao „RETAbet“ klubą bei atskleidė, kodėl Marius Kiltinavičius paliko Kėdainių „Nevėžį-Optibet“.

Šįkart laida priverstinai buvo daroma iš namų, nuotoliniu būdu, kadangi studija rezervuota dvi dienas į priekį, o sulaukus jos, temos bus „atšalusios“. Penktadienį laukia dar viena „Penkto kėlinio“ laida – šįkart bus jūsų klausimai ir mūsų atsakymai į juos. Klausimus galėsite pateikti ketvirtadienį sukurtoje naujienoje. 

Pirmoje temoje aptartas rinktinės pralaimėjimas danams, kur mūsiškiams akivaizdžiai stigo motyvacijos. Panagrinėta, kodėl sirgaliai abejoja Dariaus Maskoliūno sugebėjimais bei konstatuota, kad Dainius Adomaitis su atrankos „langais“ susitvarkydavo geriau.

Žvelgiant į ateitį, pasvarstyta, ar dabartinė situacija privers koreguoti planą kitame „lange“ nenaudoti veteranų, kuriems reikės daug jėgų sezono lemiamoms kovoms.

Paskutinėje laidos dalyje pasidžiaugta dėl R.Minioto persikėlimo į Ispaniją, apgailestauta dėl Prienų „CBet“ ir „Nevėžio“ situacijos, kuri greičiausiai lems kritimą turnyrinėje lentelėje.

E.Pulkovskis atskleidė, kodėl M.Kiltinavičiaus neliko klube bei įvardijo savo realiausią kandidatą, kuris galėtų jį pakeisti – Tomas Rinkevičius.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų