Penkiakovininkas Justinas Kinderis taip pat nesulaikė ašarų: „Jojimas mažiausiai kainavo medalį“

Penkiakovininkui Justinui Kinderiui nepavyko padovanoti Lietuvai antrojo medalio Tokijo olimpinėse žaidynėse ir pasekti kolegės Lauros Asadauskaitės-Zadneprovskienės pavyzdžiu. Sportininkui koją pakišo nepaklusęs žirgas.

„Jojimas mažiausiai kainavo medalį, manau“, – po pasirodymo pripažino J. Kinderis.

Dėl medalių kovojęs penkiakovininkas galiausiai užėmė 18-ąją vietą.

(19 nuotr.)
FOTOGALERIJA. J. Kinderis dalyvavo bėgimo ir šaudymo rungtyje.

Jis puikiai pasirodė fechtavime ir plaukime, po šių rungčių J. Kinderis bendroje įskaitoje buvo ketvirtas. Tačiau padėtį komplikavo jojimas – čia lietuvis surinko tik 247 taškus ir prieš paskutinę rungtį buvo nublokštas į 16-ąją vietą.

„Kai gauni dvidešimt minučių apšilimui tu žiūri ir bandai joti, kaip tave mokė – yra pagrindai tie patys. Tik jau antroje maršruto pusėje supratau, kad laikyti pavadėlio visai negalima, jam reikia atiduoti laisvę ir tikėtis, kad nieko blogo nebus. Jeigu pradedi jį vesti ir kontroliuoti, jis pradeda kirstis ir nenori šokti. Apšilime jau stovėjau ant dviejų kojų ir tikrai pavojinga buvo. Prieš startą net nežinojau, ką reikės daryti“, – lemiamą rungtį ir gauto žirgo elgesį prisiminė J. Kinderis.

Šiuo žirgu jojo ir vengras Robertas Kasza – jam sekėsi kiek geriau ir šis surinko 271 tašką.

Mūsiškio pasirodymas jojimo rungtyje:

„Manau, kad vengras yra pats geriausias jojikas. Kalbėjome su juo, kad jeigu antrą kartą jotume būtų tas pats arba blogiau net. Kažkam ta loterija pasiseka ir laimi medalius, kažkas ne“, – teigė lietuvis.

J. Kinderis pripažino, kad paskutinėje kombinuotoje šaudymo ir bėgimo rungtyje jau buvo sunku tvarkytis psichologiškai, nes mintys dar buvo likusios jojime.

„Iš šaudymo nežinau, pavyko tik kelias serijas apšilti… Toks ant žirgo sėdėjimas dar buvo, kai įėjau į ritmą, pradėjau galvoti apie techniką, dirbti toliau ir pamiršti tą jojimą. Vis dar atrodo, kad dar josiu ir kažką darysiu, bet viskas jau..“, – ties šia vieta jis nesulaikė ir ašarų.

Olimpiniu čempionu tapo nuo pat fechtavimo rungties lyderiavęs britas Josephas Choongas (1482 tšk.). Sidabru džiaugėsi paskutinėje rungtyje spurtą iš 13-os vietos atlikęs egiptietis Ahmedas Elgendy (1477), bronza atiteko Woongtae Junui (1470) iš Pietų Korėjos.

 


Rašyti komentarą...
G
Greta
2021-08-07 15:28:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ar negalėjo žirgas būt suerzintas kažkuo???Juk vyksta kova,o konkurencija egzistuoja.
Atsakyti
0

K
Kad
2021-08-07 23:40:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nemoki laikytis balne, žirgui nieko nepadedi, dar drysti rykšte mosuot, sėdi balne kaip penkto numerio dalgis. Dar mokytis, ir mokytis joti! Geriau būtų, kad nekankintų žirgų iš vis!!!!!
Atsakyti
0

V
Visų
2021-08-07 23:42:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
pirma nemušk arklio, pats nemokėdamas joti!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų