Paulius Jankūnas: Šarūnas Jasikevičius visada sako geras kalbas

„Čia nevaikščiojama“, – pasakė man Paulius Jankūnas, kai netyčia užlipau ant „Žalgirio“ logotipo komandos rūbinėje. Laimei, jokių nuobaudų negavau, o pats „Žalgirio“ aukštaūgis sutiko pakalbėti apie laimėtas rungtynes su Vitorijos „Baskonia“.

Pats „žalgirietis“ į baskų krepšį įmetė 6 taškus ir atkovojo 9 kamuolius.

- Kiek naudos komandai duos ši pergalė?

- Kiekviena pergalė yra svarbi. Ši vainikuoja viską, ką įdėjome ruošdamiesi ir sunkiai dirbdami. Tai tik parodo, kad dirbame teisinga linkme ir reikia tai tęsti.

(77 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Žalgiris“ – „Baskonia“

- Ką treneris sakė po šių rungtynių?

- Na, jis pasidžiaugė antra rungtynių puse, kadangi buvo mažiau taktinių klaidų: neleidome jiems bėgti, neleidome mesti laisviems. Be abejonės yra ką taisyti, bet žiūrime į sekmadienio rungtynes.

- Ar krepšininkų iš vėžių neišmuša tos techninės ir nesportinės pražangos, kurių taip padaugėjo?

- Mes turime su tuo susigyventi, žinome, kad taisyklės pasikeitė. Reikia prie to prisitaikyti, tačiau kovos įkarštyje tai padaryti nėra lengva.

- Ar kuo nors nustebino varžovai?

- Ne, mes žinojome tiek silpnąsias, tiek stipriąsias jų puses, žinojome, kad A. Bargnani yra svarbiausias ir duoda daug naudos. Stengėmės sustabdyti jį. Kai kada pavyko, kai kada – ne.

REKLAMA

- Kas komandoje pasikeitė nuo rungtynių su „Panathinaikos“?

- Manau, kad patobulėjome kaip komanda. turėjome ir rungtynių, ir treniruočių. Dar tik sezono pradžia ir tikimės, kad žaidimas tik gerės.

- O Šarūno Jasikevičiaus kalba po rungtynių Atėnuose įkvėpė komandą?

- Na, jau savaitė praėjo nuo tos kalbos, tai šiandien gal ir nelabai įkvėpė. Šarūnas visą laiką sako geras kalbas, tai mes jau pripratę.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų