Patvirtino: jei „Lietuvos rytas“ iškris iš Europos taurės, Davidas Loganas norės kuo greičiau išvykti

Nors Tomas Pačėsas kalbas apie Davido Logano išvykimą vadino „pletkais“, panašu, kad tai yra tiesa. „Krepšinis.net“ žurnalistė Gabrielė Miknevičiūtė informuoja, kad krepšininkas norės išvykti, jei „Lietuvos rytas“ nepateks į kitą Europos taurės etapą.

Italijos žiniasklaidoje pasirodė informacija, kad D. Loganas gali persikelti į Avelino „Scandone“ komandą. Į tokią informaciją sureagavo ne tik T. Pačėsas, bet ir Gedvydas Vainauskas, kuris kalbas vadino „nesąmone“.

„Lietuvos ryto“ treneris net pabrėžė, kad iš piršto laužtos kalbos paveikė žaidėją ir šis nesėkmingai sužaidė rungtynes Jeruzalėje, kai vilniečiai nusileido „Hapoel“ ekipai.

Italijos žiniasklaida skelbia, kad Avelino klubas padidino išpirkos sumą ir sostinės ekipa susidomėjo pasiūlymu. Portalas „krepšinis.net“ praneša, kad susisiekė su D. Logano agentu Johnny Fisheriu, kuris patvirtino kalbas, kad jo klientas gali persikelti į Italiją.

Jei „Lietuvos rytas“ nepateks į kitą Europos taurės etapą, Davidas Loganas norės kuo greičiau išvykti. Avelino komanda tikisi, kad galės krepšininką registruoti jau Italijos taurės turnyrui.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų