Vilerbano ASVEL (9/11) namie dramatiškai įsirašė pergalę Eurolygoje – 69:67 (11:17, 14:18, 24:13, 20:19) palauždami Belgrado „Crvena Zvezda“ (7/12).

„Crvena Zvezda“ puikiai pradėjo rungtynes ir antro kėlinio pradžioje susikrovė 14 taškų pranašumą – 25:11.

ASVEL po truputį ėmė tirpdyti šį pranašumą, o trečio kėlinio pabaigoje pirmą kartą išsiveržė į priekį.

Įpusėjus lemiamam ketvirčiui „Crvena Zvezda“ pirmavo 63:58, bet trumpesnę nei dviejų minučių atkarpą šeimininkai laimėjo 6:0 ir vėl buvo priekyje.

Prasidėjus paskutinei minutei po Paulo Lacombe’as taiklaus baudos metimo šeimininkai turėjo dviejų taškų pranašumą. Kitoje atakoje Nikola Ivanovičius išlygino rezultatą, bet Chrisas Jonesas prasiveržimu vėl išvedė ASVEL į priekį 69:67 – tai tapo pergalingu metimu.

„Crvena Zvezda“ atsakui turėjo 26 sekundes, bet ataka baigėsi chaotiškai – sunkiu ir netaikliu Ognjeno Dobričiaus tritaškiu.

ASVEL: Chrisas Jonesas ir Paulas Lacombe’as po 17, Jamesas Gistas 9.

„Crvena Zvezda“: Ognjenas Dobričius 20, Aaronas White’as 12, Luka Mitrovičius 9.