Pasiskiepijęs LeBronas Jamesas: „Buvau skeptiškas, bet atlikau namų darbus“

Jau 19-ą sezoną NBA lygoje pasitinkantis Los Andželo „Lakers“ lyderis LeBronas Jamesas kalbėjo apie bendruomenę skaldančią vakcinaciją ir jos svarbą. Krepšininkas pripažino, kad anksčiau ir pats į tai žiūrėjo skeptiškai, tačiau nusprendė pasiskiepyti.

„Galiu kalbėti tik apie save. Manau, kad kiekvienas turime apsisprendimo teisę ir daryti tai, kas geriausia kiekvienam iš mūsų. Aš buvau labai skeptiškas apie vakciną, tačiau atlikau savo namų darbus ir supratau, kad tai geriausia išeitis ne tik man, tačiau ir dėl mane kasdien supančių žmonių. Štai, kodėl aš nusprendžiau pasiskiepyti.

Jūs puikiai mane žinote. Aš nekalbu apie kitus žmones ir ką jie turėtų daryti. Kalbu apie save ir savo šeimą.

Mes kalbame apie individualius kūnus, nekalbame apie politiką, rasizmą ar policijos žiaurumą. Kalbame apie žmonių kūnus ir gerą savijautą. Nemanau, kad turėčiau kitiems aiškinti, ką jie turi daryti su savo kūnais ir gyvenimu. Tai būtų tas pats kaip sakyčiau, ar šis žmogus gali dirbti kokį nors darbą ar ne. Jūs turite daryti tai, kas geriausia jums ir jūsų šeimai.

Aš puikiai suprantu, ką padariau ir ką daro mano draugai dėl savo šeimų saugumo. Tačiau tikrai negaliu kalbėti apie kiekvieną individualų asmenį ir jo kūną. Tai – ne man“, – tikino L.Jamesas.

„Lakers“ žvaigždė pridūrė, kad iki sezono starto visi komandos žaidėjai greičiausiai bus pasiskiepiję ir neturės praleisti rungtynių.

NBA lygoje šiuo metu yra paskiepyta net 90 proc. krepšininkų. Visgi, skiepo yra dar vengiančių, tarp jų – Kyrie Irvingas, Bradley Bealas, Andrew Wigginsas, Jonathanas Isaacas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų