Aleksandrijoje (Egiptas) tęsiasi pasaulio šiuolaikinės penkiakovės čempionatas, kuriame trečiadienį paaiškėjo moterų pusfinalio dalyvės.

Lengviausiai atranką iš lietuvių įveikė Ieva Serapinaitė. Didžiausia Lietuvos viltis šiame čempionate fechtavimo rungtyje iškovojo 23 pergales iš 35 galimų ir su 240 tšk. buvo 6-a. Plaukime ji taip pat užėmė 6-ą vietą (2:14.08 min., 282 tšk.), o kombinuotoje bėgimo ir šaudymo rungtyje liko 22-a (12:42.20, 538).

I.Serapinaitė A grupėje iš viso surinko 1060 tšk. ir finišo liniją kirto 6-a.

Toje pačioje grupėje sėkmingai pasirodė ir Aurelija Tamašauskaitė. Jai į pusfinalį patekti padėjo puikus pasirodymas kombinuotoje rungtyje, kur lietuvė aplenkė visas varžoves (11:45.40, 595). Ji panaikino turėtą deficitą, pavijo lyderių grupę ir atbėgo 12-a (1059), atsilikusi vos 2 sek. nuo atrankos laimėtojos egiptietės Salmos Abdelmaksoud (1061).

Į pusfinalį pateko ir B grupėje startavusi Elzbieta Adomaitytė. Ji, panašiai kaip ir A.Tamašauskaitė, išsigelbėjo kombinuotoje rungtyje, kurioje užfiksavo 4-ą laiką (11:53.70, 587). E.Adomaitytė surinko 1055 tšk. ir savo grupėje užėmė 16-ą vietą.

Į pusfinalį patekti nepavyko Medėjai Gineitytei, kuri su 946 tšk. užėmė 35-ą poziciją. Tiesa, jai tėra 18-a metų, o šių metų pasaulio čempionatas jai – debiutinis.

B grupės nugalėtoja tapo Seong Seung-min iš Pietų Korėjos (1072).

Moterų fechtavimas vyks jau ketvirtadienį. Likusios pusfinalio rungtys vyks penktadienį, o finalo – šeštadienį.