aurelija tamašauskaitė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „aurelija tamašauskaitė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „aurelija tamašauskaitė“.

Europos šiuolaikinės penkiakovės čempionate – lietuvių bronza

Europos šiuolaikinės penkiakovės čempionate Ieva Serapinaitė, Aurelija Tamašauskaitė ir Elzbieta Adomaitytė komandinėje įskaitoje iškovojo bronzos medalius. Temos: 2 Šiuolaikinė penkiakovė Ieva Serapinaitė Komentarai I. Serapinaitė į komandos kraitį papildė 1376 taškais, E. Adomaitytė – 1050, o A. Tamašaukaitė – 1033 taškais. Sumoje lietuvės sukaupė 3459 taškus.
2022-09-18

Pasaulio šiuolaikinės penkiakovės čempionate lietuvės neprasimušė į finalą

Aleksandrijoje (Egiptas) vykstančiame pasaulio šiuolaikinės penkiakovės čempionate nė vienai Lietuvos sportininkei nepavyko peržengti pusfinalio barjero. Jos dar po fechtavimo rungties ketvirtadienį susikomplikavo situaciją ir vėliau penktadienį neišsigelbėjo. Visų lietuvių rezultatai pusfinalyje buvo labai panašūs. Ieva Serapinaitė su 1053 taškais A grupėje buvo 11-a, Aurelija Tamašauskaitė (1049) – 13-a, o Elzbieta Adomaitytė su 1048 tšk.
2022-07-29

Pasaulio šiuolaikinės penkiakovės čempionate trys lietuvės pateko į pusfinalį

Aleksandrijoje (Egiptas) tęsiasi pasaulio šiuolaikinės penkiakovės čempionatas, kuriame trečiadienį paaiškėjo moterų pusfinalio dalyvės. Lengviausiai atranką iš lietuvių įveikė Ieva Serapinaitė. Didžiausia Lietuvos viltis šiame čempionate fechtavimo rungtyje iškovojo 23 pergales iš 35 galimų ir su 240 tšk. buvo 6-a. Plaukime ji taip pat užėmė 6-ą vietą (2:14.08 min., 282 tšk.
2022-07-28

Lietuvos moterų duetas šiuolaikinės penkiakovės kariškių pasaulio čempionate iškovojo bronzą

Džonkuve (Lenkija) vykstančiame 2021 m. šiuolaikinės penkiakovės kariškių pasaulio čempionate Ieva Serapinaitė ir Aurelija Tamašauskaitė iškovojo moterų estafečių varžybų bronzą! Lietuvos duetas surinko 1345 taškus ir nusileido tik Lenkijos (Oktawia Nowacka ir Anna Maliszewska; 1393) ir Rusijos (Gulnaz Gubaidulina ir Adelina Ibatulina; 1365) komandoms. I. Serapinaitė ir A. Tamašauskaitė šiandien buvo penktos fechtuojantis (17 pergalių; 202 taškai), trečios - plaukiant (2 min. 8,42 sek.
2021-09-02

Europos čempionato pabaigoje - mišrių estafečių bronza Lietuvai

Lenkijoje pasibaigusio 2019 metų Europos šiuolaikinės penkiakovės jaunimo (iki 24 metų) čempionato paskutinę dieną Aurelija Tamašauskaitė ir Dovydas Vaivada iškovojo bronzos medalius mišrių estafečių rungtyje! Lietuviai surinko 1414 taškų ir nusileido tik vokiečiams Piai Bukow bei Pele Uibeliui (1431) ir lenkams Nataliai Dominiak bei Kamiliui Kasperczakui (1417). Dėl apdovanojimų rungėsi 15 komandų.
2019-11-24

Ieva Serapinaitė – Europos jaunimo šiuolaikinės penkiakovės čempionė

Lenkijoje vykstančiame Europos jaunimo (iki 24 metų) šiuolaikinės penkiakovės čempionate aukso medalį iškovojo lietuvė Ieva Serapinaitė. Merginų finale lietuvė surinko 1326 taškus ir po dramatiško finišo aplenkė baltarusę Tatjaną Rahačovą (1323), trečia liko britė Jessica Varley (1288). I.Serapinaitė fechtavimo rungtyje laimėjo 27 kovas ir su 264 tšk. buvo antra. Vėliau 200 m laisvuoju stiliumi I.Serapinaitė nuplaukė per 2 min. 14.01 sek., pelnė 293 tšk. ir buvo pati greičiausia.
2018-09-22

Vokietijoje – triguba Lietuvos penkiakovininkių pergalė

Veideno mieste Vokietijoje šį savaitgalį vyksta 2018 metų Europos biatlo ir triatlo čempionatas, kuriame Lietuvos penkiakovininkės pelnė tris medalius. Moterų triatlo varžybose Lietuvos atstovės užėmė visą prizininkių pakylą. Europos čempione tapo Aurelija Tamašauskaitė (20 min. 1,53 sek.
2018-07-29

Dvi Lietuvos penkiakovininkės pateko į Europos čempionato finalą

Sėkešfehėrvare (Vengrija) pasidėjo 2018 metų Europos šiuolaikinės penkiakovės čempionatas. Ketvirtadienį vykusių moterų atrankos varžybų barjerą sėkmingai įveikė dvi iš keturių Lietuvos penkiakovininkių – Gintarė Venčkauskaitė-Juškienė ir Ieva Serapinaitė. Atrankos A grupėje G. Venčkauskaitė-Juškienė surinko 1020 taškų ir užėmė šeštąją vietą. Fechtuodamasi kaunietė buvo 21-a (7 pergalės ir 16 pralaimėjimų; 178 taškai), plaukdama – 12-a (2 min. 20,22 sek.
2018-07-20

Aurelijai Tamašauskaitei – Europos jaunimo (iki 23 metų) čempionato bronza

Džonkuve (Lenkija) įvyko pirmasis Europos jaunimo (iki 23 metų) čempionatas. Jame labai sėkmingai pasirodė Aurelija Tamašauskaitė, užėmusi trečiąją vietą. Vilnietė surinko 1304 taškus ir į priekį praleido šeimininkų atstovę Natalią Dominiak ir vengrę Saroltą Simon. A. Tamašauskaitė fechtavimosi rungyje buvo 14-ta (200 taškų), plaukimo – 19-a (250), jojimo – 18-a (286), o bėgdama ir šaudydama – pirma (568). Paskutinėje rungtyje Lietuvos sportininkė trasą įveikė per 12 min. 12,95 sek.
2017-10-20

Ieva Serapinaitė Europos čempionate – šešta, Aurelija Tamašauskaitė – 31-a

Šiandien Minske vyko 2017 metų Europos čempionato moterų varžybų finalas, kuriame dalyvavo dvi Lietuvos atstovės – Ieva Serapinaitė ir Aurelija Tamašauskaitė. Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė susirgo ir finale nesivaržė. Plaukimo rungtyje I. Serapinaitė distanciją įveikė per 2 min. 14,64 sek. ir su ruse Uljana Batašova pasidalijo 7–8 vietas. Abi sportininkės pelnė po 281 tašką. A. Tamašauskaitė, plaukdama baseine, užtruko 2 min. 37,83 sek.