Pasaulio rekordininkas – diskvalifikuotas: praleis ir Tokijo olimpiadą

 Usaino Bolto įpėdiniu vadinamas 24-erių amerikietis Christianas Colemanas sulaukė dvejų metų diskvalifikacijos.

Dar vasarą AIU pranešė, kad Ch.Colemanas praleido 3 dopingo testus per 12 mėnesių ir už tai buvo laikinai suspenduotas. Antradienį patvirtinta, kad Ch.Colemanas buvo diskvalifikuotas. Jis negalės dalyvauti varžybose iki 2022 m. gegužės 14 d., todėl praleis ir nukeltą Tokijo olimpiadą.

AIU tikina neturinti įtarimų, kad Ch.Colemanas galėjo vartoti dopingą, tačiau jo elgesys, nesilaikant visiems galiojančių taisyklių, buvo itin įžūlus. Amerikietis aiškino, kad vieną iš testų praleido dėl apsipirkinėjimo prieš Kalėdas, o dopingo kontrolieriai surengė sąmokslą prieš jį.

„Nesakykite, kad aš praleidau testą, jei jūs patys prisėlinote prie durų be mano žinios. Pasibeldėte į mano duris tada, kai aš apsipirkinėjau Kalėdoms už 5 minučių kelio nuo namų esančiame prekybos centre. Turiu tai įrodančius čekius. Nepaisant to, jus nepasivarginote man paskambinti ar kaip nors kitaip su manimi susisiekti. Buvau pasiruošęs ir būčiau atlikęs testą, jei tik būtumėte man paskambinę“, - teisinosi Ch.Colemanas.

2019 m. Ch.Colemanas tapo pasaulio čempionu 100 m bėgime, o 2017 m. iškovojo pasaulio čempionato sidabrą. 2018 m. jis tapo ir pasaulio rekordininku, kai 60 m nubėgo per 6.34 sek. Tais pačiais metais jis tapo ir pasaulio uždarų patalpų čempionu.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų