Kataro sostinėje Dohoje tęsiasi pasaulio plaukimo čempionatas, kuriame antradienio vakarą vyrų 200 m plaukimo laisvuoju stiliumi finale pasirodė Danas Rapšys.

Lietuvis distanciją įveikė per 1min. 45,05 sek. ir finišavo antras, iškovodamas sidabro medalį.

Primename, kad tai yra pirmasis lietuvio medalis pasaulio čempionatuose pilnų matmenų baseine.

Primename, kad D. Rapšys pirmadienio vakarą vykusiame šios rungties pusfinalyje nuotolį įveikė per 1 min. 44,96 sek. ir finišavo pirmas. Bendroje pusfinalio dalyvių įskaitoje lietuvis taip pat buvo pirmas. Artimiausią varžovą – Pietų Korėjos sportininką Hwang Sun-woo – jis aplenkė 0,19 sek.

D. Rapšys per savo karjerą greičiau yra plaukęs tik 2019 metais, kai pasiekė Lietuvos rekordą (1 min. 44,38 sek.).