Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Grupės „G&G Sindikatas“ lyderis Gabrielius Liaudanskas-Svaras daugelio pažįstamas kaip didelis ledo ritulio entuziastas, žaidžiantis ir ginantis sostinės ledo ritulio klubo „Hockey Punks“ garbę.

REKLAMA

Kiek anksčiau Svaras tapo ir balandžio 20-26 d. Vilniaus „Siemens“ arenoje vyksiančių Pasaulio ledo ritulio čempionato I diviziono B grupės varžybų ambasadoriumi, o šiandien oficialiai pristato šiam čempionatui bei apskritai ledo rituliui sukurtą dainą „Kietas kaip ledas“, teigiama pranešime spaudai.

„Dainą apie ledo ritulį norėjosi parašyti nuo to laiko, kai pirmąkart užsidėjau pačiūžas ir paėmiau ledo ritulio lazdą į rankas, bet tam reikėjo kažkokio postūmio ar inspiracijos, kuria ir tapo artėjantis pasaulio čempionatas“, – atskleidžia G. Liaudanskas.

REKLAMA
REKLAMA

Svaras naująjį savo kūrinį įrašė drauge su Germo Skorio ir Josho McClungo duetu, kuris pasirūpino „Kietas kaip ledas“ muzikine dalimi.

„Norėjau, kad „Kietas kaip ledas“ būtų roko ir repo mišinys, todėl pasiūliau kartu prie jo padirbėti Germanui ir Joshui. Jie kūrė muzikinę viziją, aš – teminę. Galiausiai turime tai, ką gali įvertinti kiekvienas“, – pristatydamas naująjį kūrinį sako Svaras. Ledo rituliui skirta daina „Kietas kaip ledas“:

„Pagrindinis šios dainos išskirtinumas yra tas, kad dažniausiai dainos būna rašomos klausytojams, o šio kūrinio tekstą aš rašiau žaidėjams. Tik jie visiškai supranta, ką reiškia įveikti skausmą ir nuovargį vardan garbės ir pergalės. Tai lyg tam tikras burtažodis. Labai tikiuosi, kad jis padės sunkiais momentais tiems, kurie bus aikštelėje. Na, o mes visi sirkim už vyrus ir laukim pergalių. Tikrai tikiu, kad šis čempionatas taps išskirtinis!“ – įsitikinęs „G&G Sindikato“ lyderis.

REKLAMA
REKLAMA

Ledo ritulį Svaras atrado prieš septynerius metus ir vis dar neslepia apmaudo, kad jo ir ledo ritulio keliai nesusitiko anksčiau. Galbūt todėl dabar G. Liaudanską galima dažnai pamatyti prisidedantį prie skirtingų projektų, skatinančių ledo ritulio populiarėjimą ir šios sporto šakos žaidėjų ugdymą Lietuvoje. Muzikantas nekantriai laukia sostinėje vyksiančių svarbių tarptautinių ledo ritulio varžybų ne tik todėl, kad į jas susirinks būrys geriausių Kroatijos, Didžiosios Britanijos, Nyderlandų, Lenkijos, Rumunijos ir Lietuvos ledo ritulininkų, bet ir todėl, kad jis turės progą savo akimis vėl išvysti aukšto lygio tarptautines ledo ritulio varžybas.

Bilietus į balandžio 20-26 d. vyksiančias 2014 metų pasaulio ledo ritulio čempionato I diviziono B grupės varžybas platina „Tiketa“.

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų