Ketvirtadienį Slovėnijoje tęsiasi pasaulio IA diviziono ledo ritulio čempionatas, kuriame rungtyniauja ir Lietuvos rinktinė.

Nors lietuviai ketvirtadienį turi laisvą dieną, tačiau šiandien vyko jų pagrindinių varžovų Pietų Korėjos ir Rumunijos akistata. Kiek netikėtai nesunkiai, Korėja 4:1 (0:0, 2:1, 2:0) įveikė Rumuniją ir jau rytoj rungtynėse su lietuviais galės užsitikrinti bronzos medalius.

Jeigu pirmame kėlinyje įvarčių pelnyta nebuvo, tai antrą kėlinį korėjiečiai pradėjo puikiai ir jau po 1 min 41 sek. daugumą išnaudojo Won Junas Kimas. Dar po minutės korėjiečių persvarą padvigubino Jungwoo Jeonas (25:48). Vėliau korėjiečiai net tris sykius žaidė mažumoje ir tik trečiuoju bandymu rumunams pavyko įmušti pirmąjį įvartį, kai pasižymėjo Albertas Zagidullinas (38:53).

Trečią kėlinį korėjiečiai pradėjo prasižengdami, tačiau tuo pasinaudoti rumunams nepavyko. Negana to, likus žaisti 14 minučių iki rugntynių pabaigos, Korėja po metimo iš artimo atstumo susikrovė dviejų įvarčių persvarą (41:27), kurios neiššvaistė iki pat rungtynių pabaigos ir paskutinėmis minutėmis dar padidino ją pelnydami įvartį į tuščius rumunų vartus.

Tai buvo pirmieji Korėjos rinktinės taškai šiame čempionate. Jų dar laukia rungtynės su Lietuva bei susitikimas su Slovėnija. Pergalės prieš LIetuvą atveju, jie užsitikrintų mažiausiai bronzos medalius.