• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
    A grupė Birželio 14 d., penktadienis
    GER 5 SCO 1
    A grupė Birželio 15 d., šeštadienis
    HUN 1 SUI 3
    B grupė Birželio 15 d., šeštadienis
    ESP 3 CRO 0
    B grupė Birželio 15 d., šeštadienis
    ITA 2 ALB 1
    D grupė Birželio 16 d., sekmadienis
    POL 1 NED 2
    C grupė Birželio 16 d., sekmadienis
    SLO DEN 19:00
    C grupė Birželio 16 d., sekmadienis
    SRB ENG 22:00
    E grupė Birželio 17 d., pirmadienis
    ROU UKR 16:00
    E grupė Birželio 17 d., pirmadienis
    BEL SVK 19:00
    D grupė Birželio 17 d., pirmadienis
    AUT FRA 22:00
    F grupė Birželio 18 d., antradienis
    TUR GEO 19:00
    F grupė Birželio 18 d., antradienis
    POR CZE 22:00
    B grupė Birželio 19 d., trečiadienis
    CRO ALB 16:00
    A grupė Birželio 19 d., trečiadienis
    GER HUN 19:00
    A grupė Birželio 19 d., trečiadienis
    SCO SUI 22:00
    C grupė Birželio 20 d., ketvirtadienis
    SLO SRB 16:00
    C grupė Birželio 20 d., ketvirtadienis
    DEN ENG 19:00
    B grupė Birželio 20 d., ketvirtadienis
    ESP ITA 22:00
    E grupė Birželio 21 d., penktadienis
    SVK UKR 16:00
    D grupė Birželio 21 d., penktadienis
    POL AUT 19:00
    D grupė Birželio 21 d., penktadienis
    NED FRA 22:00
    F grupė Birželio 22 d., šeštadienis
    GEO CZE 16:00
    F grupė Birželio 22 d., šeštadienis
    TUR POR 19:00
    E grupė Birželio 22 d., šeštadienis
    BEL ROU 22:00
    A grupė Birželio 23 d., sekmadienis
    SCO HUN 22:00
    A grupė Birželio 23 d., sekmadienis
    SUI GER 22:00
    B grupė Birželio 24 d., pirmadienis
    ALB ESP 22:00
    B grupė Birželio 24 d., pirmadienis
    CRO ITA 22:00
    D grupė Birželio 25 d., antradienis
    FRA POL 19:00
    D grupė Birželio 25 d., antradienis
    NED AUT 19:00
    C grupė Birželio 25 d., antradienis
    DEN SRB 22:00
    C grupė Birželio 25 d., antradienis
    ENG SLO 22:00
    E grupė Birželio 26 d., trečiadienis
    UKR BEL 19:00
    E grupė Birželio 26 d., trečiadienis
    SVK ROU 19:00
    F grupė Birželio 26 d., trečiadienis
    GEO POR 22:00
    F grupė Birželio 26 d., trečiadienis
    CZE TUR 22:00
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Lietuvos plaukimo rinktinė pasaulio čempionate Pietų Korėjoje lieka be medalių.

Lietuvos plaukimo rinktinė pasaulio čempionate Pietų Korėjoje lieka be medalių.

REKLAMA

Antradienį komandos lyderis Danas Rapšys 200 m laisvuoju stiliumi rungties finale distanciją įveikė per 1 min. 44.69 sek. ir užfiksavo greičiausią rezultatą, tačiau buvo diskvalifikuotas dėl per ankstyvo starto.

Pasaulio čempionu tapo kinas Y.Sunui (1:44.93).

Sidabras atiteko japonui Katsuhiro Masumoto (1:45.22.), bronzą pasidalino rusas Martinas Maliutinas ir britas Duncanas Scottas (po 1 min. 45.63 sek.).

24-erių lietuvio finale užfiksuotas laikas buvo anuliuotas, todėl jis galutinėje įskaitoje liko aštuntas.

D. Rapšio pasiektas rezultatas būtų tapęs nauju šios rungties Lietuvos rekordu, kuris priklauso būtent šiam sportininkui (1:45.12 min.).

Panevėžiečio kelias finalo link buvo labai vingiuotas.

Pirmadienį atrankos varžybose jis trasoje užtruko 1:46.60 min. ir bendroje įskaitoje liko 9-as.

Tuo metu pusfinalio plaukime mūsiškis prieš lemiamus 50 m savo plaukime dar buvo paskutinis, tačiau galiausiai sugebėjo finišo liniją pasiekti pirmas.

Tarp visų pusfinalio dalyvių jo užfiksuotas laikas (1:45.44 min.) buvo trečias geriausias.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų