Ispanijos rinktinė pasaulio futbolo čempionato 2022 m. atrankos B grupės pirmąsias rungtynes su Graikijos futbolininkais baigė lygiosiomis 1:1.

Alvaro Morata 33-ąją minutę susistabdęs krūtine kamuolį nukreipė jį į vartų tinklą ir išvedė Ispanijos rinktinę į priekį 1:0.

Ferranas Torresas 40-ąją minutę atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau gynėjas sėkmingai išmušė kamuolį tolyn nuo savų vartų.

Anastasiosas Bakasetas 57-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išlygino rungtynių rezultatą 1:1.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Bryanas Gilas 71-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų.

Ispanijos rinktinė šiose rungtynėse kontroliavo 77% kamuolio, tačiau iš viso atliko tik 9 smūgius, kai tuo tarpu graikai vos 1.