Čekijoje vykstantis pasaulio biatlono taurės etapas anksčiau laiko baigėsi visiems Lietuvos atstovams – nė vienas mūsiškis nepateko į persekiojimo lenktynes.

Šeštadienį vyrų 10 km sprintą laimėjo prancūzas Simonas Desthieux (22:58.0 min., 0 baudos ratų). Antras finišavo švedas Sebastianas Samuelssonas (+2.4 sek., 0), o trečias buvo vokietis Arndas Peifferis (+4.4, 0).

Geriausiai tarp lietuvių pasirodė Vytautas Strolia, užėmęs 72-ą vietą (+2:22.2, 3). Nuo 60-uko ir vietos persekiojimo lenktynėse jį skyrė 23.6 sek. Tomas Kaukėnas buvo 78-as (+2:32.1, 3), Karolis Dombrovskis – 79-as (+2:32.9, 2), o Linas Banys – 90-as (+2:59.2, 2) tarp 104 sportininkų.

Bendroje pasaulio taurės įskaitoje pirmauja norvegas Johannesas Thingnesas Boe (901 tšk.), bet nuo jo nedaug atsilieka tautietis Sturla Holmas Laegreidas (882). Trečias žengia dar vienas norvegas Johannesas Dale (743). V.Strolia (74) nukrito į 52-ą vietą, o K.Dombrovskis (27) – į 63-ią. Taškus jau pelnė 94 sportininkai.

Sekmadienį Čekijoje vyks tiek vyrų, tiek moterų persekiojimo lenktynės.