Pokliukoje (Slovėnija) sekmadienį baigėsi pasaulio biatlono čempionatas, kuriame sužibo 24-erių norvego Sturlos Holmo Laegreido žvaigždė. Pirmą kartą pasaulio čempionate dalyvavęs norvegas susižėrė net 4 aukso medalius.

S.H.Laegreidas su komandos draugais laimėjo vyrų estafetę 4x7,5 km ir mišrią estafetę, triumfavo 20 km asmeninėse lenktynėse, o sekmadienį pridėjo auksą ir 15 km bendro starto lenktynėse. Norvegas numušė 19 taikinių iš 20, o vienintelė klaida paskutiniame šaudymo ruože jam nesutrukdė laimėti.

Norvegas distanciją įveikė per 36 min. 27.2 sek. Jis 10.2 sek. aplenkė tautietį Johannesą Dalę (+10.2 sek., 2 baudos ratai) ir 12.8 sek. – prancūzą Quentiną Filloną Maillet (+12.8, 2).

Bendroje pasaulio taurės įskaitoje tebepirmauja norvegų trijulė – Johannesas Thingnesas Boe (871), S.H.Laegreidas (839) ir J.Dale (720).

Vytautas Strolia (74) nukrito į 50-ą vietą, o Karolis Dombrovskis (27) liko 61-as. Dabar geriausi biatlonininkai rinksis į Čekiją, kur kovo 4 d. prasidės pasaulio taurės etapas.