Pasakė, kokia bausmė gresia Nurmagomedovui, tėvas žada dar griežtesnį atpildą

UFC organizacijos prezidentas prabilo, kokią nuobaudą gali skirti iš Dagestano kilusiam rusų kovotojui Khabibui Nurmagomedovui už sukeltas muštynes po kovos su airiu Conoro McGregoru.

35

Pergalę šventęs 30-metis ketvirtame raunde smaugimo veiksmu privertė pasiduoti airį ir iš karto puolė už narvo, kur sukėlė masines muštynes su C. McGregoro komanda. Tuo tarpu Kh. Nurmagomedovo komandos nariai narve netikėtai užsipuolė kvapą atgauti bandžiusį airį.

(35 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Khabibas Nurmagomedovas

Kova vyko Las Vegase, todėl dėl bausmės spręs Nevados valstijos atletikos komisija. Tačiau savo nuobaudą skirs ir UFC.

„Iš mūsų pusės galvoju apie pusmečio diskvalifikaciją ir 250 tūkst. dolerių baudą“, – teigė prezidentas Dana White’as.

Kh. Nurmagomedovas už kovą turėjo gauti 2 mln. dolerių, bet premija kol kas lieka „įšaldyta“. Nevados komisija net užsiminė, kad pinigai sportininkui gali būti taip ir neišmokėti.

„Nemanau, kad tai būtų teisinga. Manau, kad jiems užtektų paimti tuos pačius 250 tūkst. Bet kokiu atveju, Khabibas savo diržo tikrai nepraras“, – situaciją vertino D. White’as.

Nepaisant to, kokią nuobaudą gaus atletas, žymiai griežčiau jo elgesį ketina įvertinti tėvas.

„Gali daryti ką tik nori narve, bet ne už jo ribų. Ten yra vaikų, moterų, niekuo dėtų žmonių. Mano komanda visada buvo žinoma už discipliną. Todėl mano nuobauda Khabibui bus daug skaudesnė nei ta, kurią skirs UFC“, – kalbėjo Abdulmanapas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų