Užtikrintą pergalę Eurolygoje iškovojo Belgrado „Partizan“ (4-5) krepšininkai. Željko Obradovičiaus auklėtiniai namuose 89:74 (18:20, 25:20, 22:15, 24:19) susitvarkė su Berlyno ALBA (1-8) komanda, kuri skaičiuoja jau ketvirtą nesėkmę iš eilės turnyre.

Skirtumas tarp ekipų ryškėti ėmė po didžiosios pertraukos. Trečiojo kėlinio pabaigoje aikštės šeimininkai surengė spurtą 13-1 ir susikrovė dviženklį pranašumą (65:52).

Lemiamo ketvirčio metu serbai užtikrintai kontroliavo situaciją ant parketo ir varžovams nesuteikė net mažiausios vilties, kad mače gali būti atkurta intriga. Aikštės šeimininkai susitikimą laimėjo 15 taškų skirtumu – 89:74.

„Partizan“: Aleksa Avramovičius 20 (6/7 dvit., 1/7 trit., 5/5 baud.), Danilo Andjušičius 16 (4/7 trit.), Zachas LeDay ir Jamesas Nunnally (6 rez. perd.) po 14, Frankas Kaminsky 9, Bruno Caboclo 7.

ALBA: Johannesas Thiemannas 21 (8/10 dvit., 0/1 trit., 5/5 baud.), Timas Schneideris 12 (3/4 trit.), Louisas Olinde 10, Sterlingas Brownas ir Khalifa Koumadje (11 atk. kam.) po 8, Yanni Wetzellis 6.