Atėnų „Panathinaikos“ pirmadienį triumfavo principiniame Graikijos mūšyje – namie 68:61 (11:20, 19:12, 20:16, 18:13) nugalėjo Pirėjo „Olympiakos“ krepšininkus. Lukas Lekavičius buvo vienu rezultatyviausių rungtynių žaidėjų.

Šeimininkai prastai pradėjo mačą ir po pirmojo kėlinio atsiliko 11:20. Vis dėlto, „Panathinaikos“ antrajame ketvirtyje beveik ištirpdė deficitą, o po pertraukos laimėjo.

L. Lekavičius žaidė 24 minutes, per kurias pelnė 12 taškų ir surinko 10 naudingumo balų.

„Panathinaikos“ gretose rezultatyviau žaidė vienintelis K. C. Riversas, įmetęs 16 taškų bei surinkęs 21 naudingumo balą.

„Olympiakos“ neišgelbėjo 13 Georgios Printezio taškų ir 12 atkovotų kamuolių. 11 taškų pridėjo Kostas Papanikolaou, 10 – Vassilis Spanoulis.

Atėnų krepšininkai Graikijos čempionate žengia be nesėkmių. „Panathinaikos“ laimėjo visas 14 rungtynių. „Olympiakos“ (10 pergalių / 4 pralaimėjimų) – antras.