Pamušta akimi, bet su plačia šypsena: boksininkas į ringą ėjo kaip į karą

 Po 22-iejų metų pertraukos Lietuva vėl gali džiaugtis turinti Europos bokso čempioną. Eimantas Stanionis, antras nuo Nepriklausomybę atgavusios šalies atstovas Senojo žemyno pirmenybėse pasidabinęs aukso medaliu. Ši pergalė vienam lietuvių treneriui kainavo plaukus, o rinktinės masažistui ūsus.

Sostinės oro uosto laukimo salėje sujudimas. Ąžuolo vainikais ir gėlėmis nešini čia susirinkę laukia nesulaukia iš Bulgarijos medalius parvežančių boksininkų.

Pirmasis pro duris žengia rinktinės treneris Vladimiras Bajevas, paskui jį bronza pasipuošęs Evaldas Petrauskas, o iš karto po jo auksą Bulgarijoje nuskynęs Eimantas Stanionis.

Pamušta akimi, tačiau su plačia šypsena. 21-erių boksininkas, po 22-iejų metų pertraukos Lietuvai padovanojo Europos bokso čempionato aukso medalį.

Dabar arba niekada, taip dar prieš išvykdamas į Bulgariją kalbėjo boksininkas ir jo viena iš svajonių išsipildė. Stanionis Europos čempionato finale baltarusį Pavelą Kastraminą nugalėjo techniniu nokautu.

"Džiaugiuosi, jausmas neapsakomas. Dar iš tikrųjų negaliu patikėti, kad esu Europos čempionas, nes dar esu jaunas ir nežinau ar nusipelniau šio titulo, - sakė Europos čempionas. - Sakiau eisiu kaip į karą. Nebuvo ką daryti. Buvo tikslas medalis. Paėmiau medalį, norėjau sidabro. Išėjau į finalą norėjau aukso, o ne sidabro. Nenorėjau likti antras".


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų