Palangoje oficialiai pristatytas naujas Eneos1006km lenktynių himnas

Nors iki „Eneos 1006 km lenktynių“ Palangoje liko dar visas mėnuo, savaitgalį jau pristatytas oficialus „Eneos 1006 km lenktynių” himnas “Mes lekiame su vėju”, kurį sukūrė kompozitorius ir muzikos prodiuseris Andrius Borisevičius, jį atliko dainininkė Ingrida Kazlauskaitė, kartu su merginų grupe „Girls Only“.

29

Po sudainuoto Ingridos himno, prasidėjo išties spalvingas vakarėlis. Čia buvo pristatytos “Miss Racing” konkurso dalyvės, jos klubo svečiams surengė įspūdingą šou. Pradžioje pasidabinusios vasarinėmis suknelėmis paruošė savo pristatymus. Po to parodė ne tik išskirtinius savo kaip šokėjų talentus, bet ir padedamos profesionalių šokėjų visos drauge atliko moteriškai grakštų, vasariškai laukinį „Ballantine’s Brasil“ šokį Brazilijos ritmu.

(29 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Palangoje oficialiai pristatytas naujas Eneos1006km lenktynių himnas

Kol merginos ruošėsi pasirodymams, programą papildė prie DJ pulto stojusi Monika Šalčiūtė, kuri linksmino vakaro svečius kartu su „DJ BeLeo“, savo šarmingus kūrinius atliko Ingrida su grupe „Girls Only“.

Šių rinkimų iniciatorei ir sumanytojai Asta Jonušienei, šį kart komisijoje talkino gausus būrys patarėjų Helios Sport komandos lenktyninkai Indrė Senkutė, Karolis Gedgaudas, balerina Kristina Tarasevičiūtė, aktorė bei psichologė Lina Bražinskaitė – Tupivskovienė, specialiai į šį renginį atskridęs vienas iš lenktynių dalyvių, belgas Steve Vanbelingen ir Eneos 1006km pagrindinis organizatorius Darius Jonušis.

REKLAMA

Vakaro favorite po ilgų komisijos diskusijų išrinkta klaipėdietė Aušrinė Rezgytė jos galvą papuošė vienos iš pretendenčių Simonos Kateivaitės “Simonos gėlės” florisčių, iš gyvų orchidėjų sukurta itin orginali karūna.

Dėl „Miss Racing“ titulo liepos 20-23 dienomis, Palangoje varžysis septyniolika gražuolių, o nugalėtoja taps - kitų metų „ENEOS 1006 km“ lenktynių „veidu“. Kitos trys nugalėtojos bus deleguotos į Belgiją, į Zolder trasą, kur vyks 24 val. lenktynės, kuriose atstovaus “Comparex” lenktynininkų komandai kaip lenktynių merginos.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų