16
Madrido „Real“ – „VfL Wolfsburg“ (nuotr. SCANPIX)

Antradienį UEFA Čempionų lygoje buvo sužaistos dvejos ketvirtfinalio atsakomasios rungtynės, po kurių paaiškėjo pirmosios pusfinalio dalyvės. Madride karališkasis „Real“ laimėję rezultatu 3:0 (2:0) išsigelbėjo prieš „Wolfsburg“ , o Mančesterio „City“ 1:0 (0:0) nugalėję PSG džiaugėsi kelialapiu į pusfinalį.

16

Madrido „Real“* 3:0 „VfL Wolfsburg“, bendras rezultatas 3:2

16' C. Ronaldo [1:0]

17' C. Ronaldo [2:0]

77' C. Ronaldo [3:0]

Madrido klubas prieš pirmąją dvikovą buvo laikomi poros favoritai, tačiau po rungtynių Vokietijoje geresnėje padėtyje buvo „Wolfsburg“ futbolininkai. „Vilkai“ namuose netikėtai 2:0 nugalėjo „Realą“ ir padėjo tvirtą žingsnį žengiant pusfinalio link, tačiau visi žino, jog atsilaikyti prieš Madrido puolimą išvykoje yra itin sudėtinga užduotis.

Komandų sudėtys:

Madrido „Real“: K.Navas; Marcelo, Pepe, S.Ramos, D.Carvajal; T.Kroos, Casemiro, L.Modrič (90+2' R.Varane); C.Ronaldo, K.Benzema (84' Jese), G.Bale.

„VfL Wolfsburg“: D.Benaglio; R.Rodriguez, Dante, Naldo, Vieirinha; Luiz Gustavo, J.Guilavogui, J.Draxler, M.Arnold, Pinto; A.Schurrle.

Rungtynių eiga:

Pirmosios 10-imt minučių priklausė „Real“ klubui. Madrido futbolininkai kamuolį kontroliavo 80% laiko bei atliko pavojingą smūgį, tačiau rezultatas lieka 0:0.

Crisitiano Ronaldo! Portugalas 16-ąją minutę išvedė šeimininkus į priekį. Po Danielio Carvajalio perdavimo į baudos aikštelę, Ronaldo pelnė pirmąjį įvartį. Antro įvarčio ilgai laukti nereikėjo. Jau po minutės C.Ronaldo po kampinio C.Ronaldo atliko tikslų smūgį su galva ir bendras rezultatas 2:2.

Po portugalo įvarčių žaidimas kiek išsilygino, tačiau „Realas“ ir toliau kuria retas progas prie varžovų vartų. 32-ąją minutę aikštę dėl traumos palikti turėjo vienas iš „vilkų“ lyderių Julianas Draxleris, vietoj jo aikštėje pasirodė Max Kruse.

Besibaigiant kėliniui tiek „baltieji“, tiek „Wolfsburg“ futbolininkai turėjo progų pasižymėti, tačiau abiejų ekipų gynėjai lemiamais momentais sužaidė šaltakraujiškai ir gelbėjo savo komandas nuo įvarčių. C.Ronaldo šio sezono Čempionų lygoje per 10 rungtynių jau pelnė 15 įvarčių.

Sužaidus 65-ias minutes rezultatas lieka 2:0. Visgi „Realas“ turėjo auksinę galimybę padidinti persvarą, po T.Krooso kelto kampinio S.Ramoso smūgiuotas kamuolys atsimušė į virpstą, o nuo jo kamuolys nuriedėjo palei liniją prie vartininko.

C.Ronaldo užbaigia savo „hat-tricką“. Portugalas baudos smūgio metu rado spragą varžovų „sienelėje“ ir tiksliai paleidęs kamuolį trečią kartą šiandien nuginklavo Diego Benaglio.

85-ąją minutę nepaisant „Realo“ persvaros rezultatu 3:0, bendras rezultatas lieka 3:2 ir bent vienas „Wolfsburgo“ įvartis leistu „vilkams“ patekti į pusfinalį. Tuo tarpu Madrido klubas apsukų nemažina ir D.Benaglio turi toliau gelbėti savo komandą.

Rungtynių arbitras sušvilpė rungtynių pabaigą, o šeimininkai, Madrido „Real“ futbolininkai savo stadione su savais sirgaliais gali švęsti patekimą į Čempionų lygos pusfinalį.

Mančesterio „City“* 1:0 Paryžiaus „Saint-Germain“, bendras rezultatas 3:2

76' K. de Bruyne [1:0]

Mančesteryje susitiko du turtingi klubai galintis kiekvieną vasarą išleisti dešimtys ar net šimtus milijonų, tačiau Europoje pinigai sėkmės kol kas neatnešė nei PSG, nei „Man City“ klubui. Šiemet abi ekipos turi stiprias sudėtys, „Man City“ prieš sezoną buvo įvardijama kaip viena stipriausių ekipų Europoje, tačiau Anglijoje „miestiečiai“ stebuklų nedemonstruoja. PSG jau anksčiau laiko užsitikrinę Prancūzijos čempionų titulą, o žaidėjai drąsiai kalbėjo apie galima triumfą Čempionų lygoje.

Visgi viena iš šių ekipų buvo priversta trauktis po šių rungtynių, o pirmos rungtynės Paryžiuje baigėsi lygiosiomis 2:2. Anglijoje pranašesni buvo šeimininkai. „Miestiečiai“ išsiveržti į priekį galėjo 30-ąją rungtynių minutę, tačiau Sergio Aguero nerealizavo 11 metrų baudinio ir PSG išsaugojo puikius šansus patekti į kitą etapą. Visgi Paryžiaus futbolininkams 5 smūgių į vartų plotą nepakako, o „Man City“ vienintelis smūgis į vartų plotą virto įvarčių. 76-ąją minutę po Fernando perdavimo pergalingą įvartį pelnė belgas Kevinas de Bruyne.

„Man City“: J.Hart; G.Clichy, E.Mangala, N.Otamendi, B.Sagna; Fernandinho, Fernando, D.Silva (87' F.Delph), K.De Bruyne (84' Y.Toure), J.Navas; S.Aguero (90+3' K.Iheanacho).

PSG: K.Trapp; Maxwell, T.Silva, S.Aurier (61' J.Pastore), G.van der Wiel; A.Rabiot, T.Motta (44' Lucas), Marquinhos; E.Cavani, Z.Ibrahimovič, A.Di Maria.