Paaiškėjo Lietuvos badmintono čempionai

Panevėžyje surengtas 60-asis Lietuvos suaugusiųjų badmintono čempionatas, kuriame sportininkai tradiciškai varžėsi penkiose kategorijose.

Vyrų vienetų čempionu tapo Danielius Beržanskis. Finale jis po tikro trilerio 18:21, 22:20, 21:16 palaužė Jono Petkaus pasipriešinimą. Mažajame finale Ignas Reznikas 22:20, 21:16 įveikė Ramūną Bilių.

Įtampos netrūko ir moterų vienetų finale, kuriame taip pat prireikė 3 setų. Mače dėl aukso Samanta Golubickaitė 21:18, 14:21, 21:16 įrodė pranašumą prieš Perą Murėnaitę. Bronzą pelnė Viltė Paulauskaitė, 21:12, 21:14 įveikusi Moniką Sukackaitę.

D.Beržanskis ir S.Golubickaitė antruosius aukso medalius laimėjo dvejetų varžybose. D.Beržanskis su J.Petkumi buvo geriausi vyrų dvejetuose, o S.Golubickaitė su Viliumi Bagdanavičiumi laimėjo mišrių dvejetų turnyrą.

Moterų dvejetuose S.Golubickaitė nestartavo, o ten nugalėjo M.Sukackaitė ir Jogailė Kelečiūtė.