• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
    A grupė Birželio 14 d., penktadienis
    GER 5 SCO 1
    A grupė Birželio 15 d., šeštadienis
    HUN 1 SUI 3
    B grupė Birželio 15 d., šeštadienis
    ESP 3 CRO 0
    B grupė Birželio 15 d., šeštadienis
    ITA 2 ALB 1
    D grupė Birželio 16 d., sekmadienis
    POL 1 NED 2
    C grupė Birželio 16 d., sekmadienis
    SLO 1 DEN 1
    C grupė Birželio 16 d., sekmadienis
    SRB 0 ENG 1
    E grupė Birželio 17 d., pirmadienis
    ROU 3 UKR 0
    E grupė Birželio 17 d., pirmadienis
    BEL 0 SVK 1
    D grupė Birželio 17 d., pirmadienis
    AUT 0 FRA 1
    F grupė Birželio 18 d., antradienis
    TUR 3 GEO 1
    F grupė Birželio 18 d., antradienis
    POR 2 CZE 1
    B grupė Birželio 19 d., trečiadienis
    CRO 0 ALB 1
    A grupė Birželio 19 d., trečiadienis
    GER HUN 18:40
    A grupė Birželio 19 d., trečiadienis
    SCO SUI 21:40
    C grupė Birželio 20 d., ketvirtadienis
    SLO SRB 15:40
    C grupė Birželio 20 d., ketvirtadienis
    DEN ENG 18:40
    B grupė Birželio 20 d., ketvirtadienis
    ESP ITA 21:40
    E grupė Birželio 21 d., penktadienis
    SVK UKR 15:40
    D grupė Birželio 21 d., penktadienis
    POL AUT 18:40
    D grupė Birželio 21 d., penktadienis
    NED FRA 21:40
    F grupė Birželio 22 d., šeštadienis
    GEO CZE 15:40
    F grupė Birželio 22 d., šeštadienis
    TUR POR 18:40
    E grupė Birželio 22 d., šeštadienis
    BEL ROU 21:40
    A grupė Birželio 23 d., sekmadienis
    SCO HUN 21:40
    A grupė Birželio 23 d., sekmadienis
    SUI GER 21:40
    B grupė Birželio 24 d., pirmadienis
    ALB ESP 21:40
    B grupė Birželio 24 d., pirmadienis
    CRO ITA 21:40
    D grupė Birželio 25 d., antradienis
    FRA POL 18:40
    D grupė Birželio 25 d., antradienis
    NED AUT 18:40
    C grupė Birželio 25 d., antradienis
    DEN SRB 21:40
    C grupė Birželio 25 d., antradienis
    ENG SLO 21:40
    E grupė Birželio 26 d., trečiadienis
    UKR BEL 18:40
    E grupė Birželio 26 d., trečiadienis
    SVK ROU 18:40
    F grupė Birželio 26 d., trečiadienis
    GEO POR 21:40
    F grupė Birželio 26 d., trečiadienis
    CZE TUR 21:40
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Pasibaigus pirmajam Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) etapui, paaiškėjo, kas ir kada kausis dėl paskutinio kelialapio į turnyro ketvirtfinalį.

Pasibaigus pirmajam Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) etapui, paaiškėjo, kas ir kada kausis dėl paskutinio kelialapio į turnyro ketvirtfinalį.

REKLAMA

Antrajame etape laukia Utenos „Uniclub Casino – Juventus“ bei Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ dvikova, kadangi būtent šios ekipos pirmojo etapo grupėse užėmė antrąsias vietas.

Komandos susirungs dvejų rungtynių serijoje, po kurios geresnį įmestų-praleistų taškų skirtumą turėsianti ekipa taps paskutiniąja Citadele KMT ketvirtfinalio dalyve.

Pirmasis serijos mačas bus žaidžiamas lapkričio 30 d. (ketvirtadienį) Kėdainiuose, o antrasis susitikimas vyks gruodžio 6 d. (trečiadienį) Utenoje.

Abu mačaiprasidės 18.30 val.

Vietą Citadele KMT ketvirtfinalyje jau turi Kauno „Žalgiris“, Vilniaus „Rytas“, Panevėžio „7bet-Lietkabelis“, Jonavos „CBet“, Vilniaus „Wolves“, Klaipėdos „Neptūnas“ ir „Šiauliai“.

Citadele KMT ketvirtfinalio burtų ceremonija vyks gruodžio 10 d. (sekmadienį), „Betsafe-LKL“ rungtynių tarp „Neptūno“ ir „CBet“ ilgosios pertraukos metu.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų