Ir toliau ketvirtadienį mokome savo žiurkę Valerka užsienio kalbos. Šįryt išsikėlėme vieną tikslą - įskiepyti  Valerkai naują refleksą. Norime, kad žiurkė reaguotų į  tam tikrus užsienio kalbos sakinius. Ne kartotų,o reaguotų. Žiurkė ne papūga. Ji - žiurkė, tad mums užteks, jei gyvūnas, išgirdęs kokį nors pasakymą, ims šokti. Tuomet jį užfilmuosime, įdėsime į „jutūbę“ ir Valerka sulauks keturių milijonų peržiūrų bei taps interneto žvaigžde. Rimtas išgarsėjimo planas,ar ne? Čia jums ne peliukai iš vienos televizijos. Čia žiurkė, vardu Valerka.

- „Quisiera un cafe con leche“, - sakome žiurkei ir laukiame jos reakcijos. Tyla. Dar kartą  pakartojame ispaniškai, kad norėtume kavos su pienu, bet Valerka į tai nereaguoja. Nusprendžiame šį išgarsėjimui reikalingą burtažodį sujungti su muzika. Kai tik pasakysime frazę, paleisime muziką ir žiurkė ims šokti.

Pabandome kartą, du... po dešimto karto trūksta kantrybė ir pasaulio užkariavimą šiuo planu atidedame į šoną. Per sunkus šis išgarsėjimo kelias.

Užtat spėti, kaip pasibaigs futbolo rungtynės Valerkai - vienas malonumas. Vaizdo įraše Ispanijos ir Airijos rungtynių baigtis.


Rašyti komentarą...
l
lolipop
2012-06-14 21:12:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
is penkto karto kvaila ziurke ispanus paeme :)
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų