„Optibet A lyga“ nuo šiol stadionuose priims iki 300 žiūrovų

Nuo „Optibet A lygos“ 16-ojo turo į stadionus galės patekti dvigubai daugiau sirgalių negu pastaruoju metu.

Atsižvelgus į tai, kad klubai vykdė arba šiuo metu vykdo prekybą abonementais bei klubo narystėmis ir dėl to būtų sudėtinga kartu klasifikuoti potencialius sirgalius su galimybių pasais, pasirinkta, kad nuo gegužės 24 dienos, pagal naująjį reglamentą, „Optibet A lygos“ mačuose galės dalyvauti ne daugiau 300 žiūrovų.

Namų rungtynių šeimininkas ir toliau privalės vykdyti bilietų platinimą elektroniniu būdu registruojant žiūrovus bei kontroliuoti jų patekimą į stadionų tribūnas.

Aistruoliai mačus galės stebėti tik iš sėdimųjų vietų, visų rungtynių metu dėvint apsaugines veido kaukes. Taip pat stadionuose toliau draudžiama prekiauti maistu ir gėrimais bei teikti kitas paslaugas.

16-ajame ture ketvirtadienį, penktadienį bei šeštadienį bus sužaistos visos penkerios rungtynes.

Gegužės 27 dieną pirmą kartą Telšių miesto centriniame stadione susitiks vietos „Džiugas“ bei Marijampolės „Sūduva“, be to, tądien Kėdainių „Nevėžis“ priims Vilniaus „Riterius“, 28-ąją dieną – nuo 18 val. TV6 kanalu bus transliuojamas mačas tarp Vilniaus „Žalgirio“ ir „Kauno Žalgirio“, taip pat tą dieną įvyks akistata, kurioje susigrums Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ bei „Panevėžio“ ekipos.

16-ąjį turą gegužės 29 dieną užbaigs Alytaus DFK „Dainava“ ir Gargždų „Bangos“ ekipų dvikova.


Rašyti komentarą...
v
vidma60
2021-05-25 09:02:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
O kaip su kitomis lygomis?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų