Penktadienio vakarą pergalę Eurolygoje įsirašė Igno Brazdeikio atstovaujama Pirėjo „Olympiakos“ (8/8), kuri svečių arenoje 85:73 (25:18, 24:19, 22:20, 14:16) nugalėjo Vilerbano ASVEL (2/14) klubą.

I. Brazdeikis žaidė tik 3 minutes, per kurias taškų nepelnė ir atkovojo 1 kamuolį.

Pirėjo komanda nuo ketvirtosios rungtynių minutės nei karto neatsiliko ir trečiajame ketvirtyje po 12 pelnytų taškų iš eilės priekyje buvo 19 taškų persvara – 71:52. Per likusį laiką ASVEL intrigos nesukūrė.

„Olympiakos“ šiandien nutraukė dviejų nesėkmių seriją,  o ASVEL krito aštuntą kartą iš eilės. ASVEL kitas rungtynes Eurolygoje namuose žais su Madrido „Real krepšininkais, o „Olympiacos“ svečiuose susitiks su Berlyno ALBA ekipa.

ASVEL: Paris Lee (3/10 trit., 7 rez. perd.) ir Timothe Luwawu-Cabarrotas (5/11 dvit.) po 16, Mike Scottas 12 (4/6 dvit.), Joffrey Lauvergne 10 (3/8 dvit., 8 atk. kam.), Charlesas Kahudi 9 (4/6 dvit.), Johnas Egbunu 6 (4 atk. kam.), Youssoupha Fallas 4 (2/5 dvit.).

„Olympiakos“: Isaiahas Canaanas 19 (4/7 trit.), Alecas Petersas 17 (6/8 dvit.), Shaquielle McKissicius 13 (2/5 trit.), Nigelas Williams-Gossas 11 (4/7 dvit., 5 atk. kam., 7 rez. perd., 21 n.b.), Thomas Walkupas (2/5 trit.) ir Giannoulis Larentzakis po 8, Filipas Petruševas 4, Kostas Papanikolaou 3 (4 atk. kam.), Moustapha Fallas 2 (7 atk. kam., 7 rez. perd., 7 blk., 22 n.b.).