Olimpinio medalio savininkė irkluotoja Donata Karalienė grįžta į didįjį sportą

Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių bronzos medalio laimėtoja, pasaulio ir Europos čempionė irkluotoja Donata Karalienė grįžta į didįjį sportą. Ketvirtadienį Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) Vykdomojo komiteto posėdyje sportininkė įtraukta į olimpinių kandidatų sąrašą.

Sportininkės kandidatūrą į olimpinių kandidatų sąrašą pateikė Lietuvos irklavimo federacija. Irkluotojai taip pat bus skiriama olimpinė stipendija. 31 metų D. Karalienė apie karjeros pabaigą paskelbė 2017-aisiais.

„Palikdama sportą Donata sakė, kad nori pailsėti, o pailsėjusi galbūt sugrįš. Džiaugiuosi, kad taip ir įvyko. Ji labai talentinga sportininkė, iškovojusi Lietuvai daug reikšmingų pergalių. Tikiu, kad netrukus jų bus dar daugiau“, – sakė LTOK prezidentė  Daina Gudzinevičiūtė.

Pirmasis naujai išrinkto LTOK Vykdomojo komiteto posėdis vyko nuotoliniu būdu. Jame  buvo patvirtinti individualių sporto šakų olimpinių stipendijų kriterijai, galiosiantys iki 2021 metų spalio 31 dienos. Patvirtintas ir olimpines stipendijas gausiančių sportininkų sąrašas, jas gaus 106 Lietuvos olimpinės rinktinės kandidatai.

LTOK Vykdomasis komitetas patvirtino ir lėšų paskirstymo kriterijus individualių sporto šakų rinktinėms, mokomajam sportiniam darbui  ir parengiamosioms varžyboms lapkričio-guodžio mėnesiams.

Vykdomasis komitetas LTOK direktorato generaliniu direktoriumi patvirtino LTOK generalinį sekretorių Valentiną Paketūrą, o Lietuvos olimpinio fondo (LOF) valdybos pirmininke – LTOK prezidentę D. Gudzinevičiūtę. Posėdyje taip pat buvo pristatytos LTOK ir LOF trečiojo šių metų ketvirčio biudžeto apyskaitos.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų