Sekmadienį Tokijo olimpiniame stadione tęsėsi lengvosios atletikos varžybos, kuriose netrūko dramų.

Liūdnai olimpiada baigėsi rusei Darijai Klišinai. 2017 m. pasaulio vicečempionė moterų šuolio į tolį kvalifikacijoje atliko du iš eilės nesėkmingus šuolius. Rusė nebeturėjo kur trauktis ir privalėjo rizikuoti prieš lemiamą – trečiąjį – šuolį.

Deja, lemiamo įsibėgėjimo metu D.Klišina patyrė kojos traumą ir šuolio net neatliko.

Rusė net negalėjo stadiono palikti savo jėgomis ir buvo išvežta vežimėliu.D.Klišina taip ir liko neklasifikuota olimpiadoje. Nepasisekė ir estei Ksenijai Baltai, neatlikusiai nė vieno sėkmingo bandymo.

Sensacija užfiksuota vyrų 400 m bėgimo atrankoje. Sezono lyderis amerikietis Randolphas Rossas sugaišo 45.67 sek., savo bėgime liko tik 4-as ir net nepateko į pusfinalį. Galutinėje įskaitoje jam atiteko 26-a vieta.

R.Rossas šiemet 400 m bėgo per 43.85 sek. ir apskritai net 8 kartus šiame sezone bėgo tokiu greičiu, kokio būtų užtekę vietai pusfinalyje. R.Rosso viltis atrankoje sudaužė šveicaras Ricky Petrucciani, aplenkęs jį vos 0.03 sek.

Rytinėje sesijoje vyko ir vienas finalas – medalius dalinosi rutulio stūmikės. Čia triumfavo kinė Gong Lijiao su karjeros rekordu – 20,58 m. Sidabrą laimėjo charizmatiškoji amerikietė Raven Saunders (19,79), o bronzą – legendinė Naujosios Zelandijos sportininkė Valerie Adams (19,62).